Międzynarodowy Port Lotniczy Kraków-Balice to drugie po warszawskim Lotnisku Chopina największe lotnisko w Polsce pod względem liczby odprawianych pasażerów oraz liczby operacji lotniczych. Każdy, kto planuje odlot właśnie stąd, musi zadbać m.in. o kwestie związane z transportem na lotnisko.

Własny samochód – komfort i wygoda

Własne auto to zdecydowanie najwygodniejszy i najlepszy środek transportu na lotnisko w Balicach. Daje pełną niezależność od środków publicznego transportu oraz prywatnych przewoźników. Dzięki temu do organizacji wyjazdu można podejść bardzo indywidualnie. Plusem prywatnego samochodu jest też możliwość łatwego przewiezienia bagaży. Wiele osób zadaje sobie jednak pytanie, co zrobić z samochodem po dotarciu na miejsce? Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zostawienie go na odpowiednim parkingu, gdzie bez względu na czas trwania podróży będzie bezpieczny. Tego typu obiekty to ważny element lotniskowej infrastruktury oraz spore udogodnienie dla kierowców.

Parking przy lotnisku – dlaczego warto?

Jest wiele powodów, dla których warto korzystać z usług firm obsługujących parkingi przy lotniskach. Przede wszystkim właściciel auta ma pewność, że po przylocie nie spotka go przykra niespodzianka. Omawiane obiekty mają różne zabezpieczenia znacznie redukujące ryzyko kradzieży lub uszkodzenia pojazdu. Poza tym miejsce można zarezerwować wcześniej online – stąd pewność, że w danym terminie o określonej godzinie będzie ono wolne.

Jaki parking w Balicach wybrać?

Stawki za parkowanie, odległość od lotniska oraz udogodnienia proponowane klientom to kluczowe kryteria przy wyborze parkingu. Balice są w tym zakresie obsługiwane m.in. przez firmę Interparking Polska oddającą do dyspozycji podróżnych długoterminowy parking podziemny, gdzie jest ok. 450 miejsc postojowych. Bardzo ważne jest to, aby w cenie mieć zapewniony transport pod terminal – niektóre firmy żądają za to dodatkowej opłaty. Im bliżej lotniska znajduje się obiekt, tym lepiej. Z cennikiem można natomiast zapoznać się na stronie operatora usługi.

Poprzedni artykułJak wybrać kinkiety do łazienki
Następny artykułUżywany Ford Focus II – czy warto go kupić?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj