fot. Ruta sp. j.
fot. Ruta sp. j.

Ruta Transport prowadzi własny serwis dla swojej floty. Daje to firmie dużą przewagę konkurencyjną – pojazdy wymagające przeglądu bądź naprawy nie tracą czasu na dojazd do zewnętrznych punktów serwisowych. Własny warsztat na terenie centrum transportowego oznacza gotowość pojazdu do pracy w chwili, kiedy jest potrzebny. Dzięki bieżącym przeglądom stanu technicznego floty kierowcy Ruta Transport rozpoczynający kurs mają pewność, że wsiadają do sprawnego pojazdu i dzięki temu mogą się czuć właściwie zaopiekowani. Średni staż pracy kierowcy w Ruta Transport wynosi sześć lat.

Firma transportowa Ruta Transport oferuje krajowy i międzynarodowy drogowy transport silosami materiałów sypkich luzem. Dysponuje 170 zestawami drogowymi. W ich skład wchodzą ciągniki wyprodukowane przez Scania i DAF oraz podnoszone i leżące silosy marki Spitzer Silo-Fahrzeugwerke. Ruta Transport inwestuje w najlepszy sprzęt. Nienaganny stan techniczny ciągników i naczep to jedna z wytycznych osiągania przez firmę kolejnych sukcesów.

W zachowaniu ciągłości realizacji zleceń i optymalnym wykorzystaniu czasu pracy w planowaniu transportów silosami ważną rolę w Ruta Transport odgrywa własny serwis. W roku 2005 po podpisaniu umowy na serwis naczep silosowych firma Ruta Transport stała się autoryzowanym punktem serwisowym Spitzer w Polsce i zapewniła sobie sprawnie funkcjonujące zaplecze techniczne, gwarantujące gotowość pojazdów do natychmiastowej realizacji usług transportowych. Serwis regularnie sprawdza stan techniczny pojazdów. W razie konieczności szybko, w rozsądnych kosztach i pod pełną kontrolą przeprowadza naprawy. Serwis mobilny z wykwalifikowanym mechanikiem oraz odpowiednim zestawem części zamiennych na pokładzie dotrze do kierowcy, którego zestaw wymaga interwencji na trasie i usunie usterkę, co pomoże zminimalizować powstałe opóźnienia.

Pod opieką warsztatu Ruta Transport są także opony wszystkich pojazdów we flocie. Serwis sprawdza ich stan, a w razie potrzeby okresowo je rotuje, by wyrównać zużycie między osiami. Ma to duże znaczenie szczególnie w przypadku silosów manewrujących przed rozładunkiem na placach budowy i zakładów produkcyjnych.

Własny serwis naczep silosowych i ciągników jest elementem przewagi konkurencyjnej, dlatego w zespole mechaników pracują fachowcy.

Firma Ruta specjalizuje się w międzynarodowym transporcie drogowym materiałów sypkich w silosach na terenie Polski i Unii Europejskiej. Zatrudnia 250 osób, posiada 170 zestawów drogowych. To firma rodzinna zarządzana przez dwa pokolenia rodziny Ruta. Wartości takie jak fachowość i zaufanie są stałym elementem wszystkich działań. Polityka Ruta Transport jest ściśle związana z dążeniem do doskonałości w świadczeniu usług transportowych materiałów sypkich. Na wysoką jakość obsługi zleceń wpływ ma wiele czynników, takich jak niezawodna flota, własny serwis pojazdów, zatrudnianie specjalistów, współpraca ze sprawdzonymi dostawcami i wiele innych.

Zdjęcia do bezpłatnego wykorzystania z podpisem „fot. Ruta sp. j.”

Poprzedni artykułPoliuretan – nowoczesne tworzywo dla profesjonalnych zastosowań
Następny artykułDla kogo ogromny wibrator?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj