Jedni otwarcie rozmawiają o swoich potrzebach, inni potrzebują do tego odpowiedniej zachęty. Komunikacja to podstawa udanego związku, ale niekiedy lepiej sprawdza się pomoc z zewnątrz. W związkach partnerzy ustalają, co chcą wprowadzić do relacji, a z czego woleliby zrezygnować. Czasami jednak w ich życie zakrada się rutyna. Bywa również tak, że pragną czegoś, ale wstydzą się o tym powiedzieć, nie mówiąc już o tym, aby o to poprosić. Dla wielu z nich rozwiązaniem może być masaż tantryczny dla par. To wspaniałe, zmysłowe doznanie, które poza przyjemnością zapewni im wiedzę o preferencjach ukochanej osoby.

Jak przebiega masaż tantryczny dla par?

Dla niektórych to wciąż egzotyczne hasło. Częściowo będzie to słuszne podejście, gdyż procedura przybyła do nas z dalekiego kraju. Nie ma powodu do rezygnowania z okazji do sprawdzenia na własnej skórze, co daje masaż tantryczny dla par. Warto otworzyć się na nowe, sprawdzić, jak wiele przyjemności może dostarczyć taki zabieg, a przede wszystkim nauczyć się, co sprawia rozkosz drugiej osobie. Później pozostaje już tylko wdrożenie poznanych technik we własnym domu.

Mimo iż brzmi tajemniczo, w rzeczywistości usługa ma dość prosty przebieg. Odbywa się w jednym albo w dwóch pomieszczeniach. To zależy od tego, na co zdecyduje się dana para. Masaż tantryczny w takiej formie wymaga udziału dwóch masażystek, które wykorzystują określone metody ucisku. Używają olejków, nierzadko w gabinecie słychać też relaksującą muzykę.

Co daje masaż dla dwojga?

Masowanie dwojga ludzi w tym samym czasie, zwłaszcza w taki sposób, umożliwia im wzajemną obserwację swoich reakcji. Uczą się, jak dotykać ciała ukochanego, które rejony są u niego bardziej wrażliwe, a które wolałby zostawić w spokoju. To zupełnie inne doznanie, niż np. podczas pieszczot w sypialni, choć później może być ich elementem.

Tego rodzaju zabieg pozwala zdobyć praktyczną wiedzę o preferencjach partnerów. Ponadto budzi czułość, zaufanie oraz zbliża.

Gdzie w stolicy znajdziemy salon masażu?

Nie brakuje placówek, które zapraszają do skorzystania ze swoich usług zarówno samotnych, jak i zakochane pary. Takie doświadczenie może być preludium do upojnej randki ze śniadaniem, otwarciem się na nowe doznania w związku z dużym stażem albo odkrywaniem swoich pragnień w świeżych relacjach. Niezależnie od tego, jak długo zna się tych dwoje, wspólny masaż przeniesie ich uczucie na nowy poziom. Co to oznacza? Z pewnością warto umówić się na taki zabieg chociaż raz.

Procedura przeprowadzana na cztery ręce, czyli przez dwie masażystki na dwóch osobach jednocześnie, oferuje coraz więcej punktów. Chętni z łatwością wyszukają odpowiedni salon masażu Warszawa, Kraków, Trójmiasto czy Zakopane – renomowane gabinety czekają wszędzie. W stolicy do umówienia się na sesję zachęca np. Tantric Paradise. Pracują w nim wykwalifikowane masażystki, które poświęcą parze całą swoją uwagę. To profesjonalny punkt, cieszący się dobrymi opiniami oraz zaufaniem klientów. Rezerwacja wizyty będzie strzałem w dziesiątkę!

Poprzedni artykułNajlepsze rodzaje zabawek erotycznych dla kobiet
Następny artykułMark Buxton – zapachowa kolekcja dla indywidualistów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj