Instalacje elektryczne nie ograniczają się dziś wyłącznie do gniazdek i wyłączników. Obecnie urządzenia takie jak osprzęt Kos spełniają także rolę elementów dekoracyjnych. Uzupełniają one wygląd pomieszczeń i często świetnie dopasowują się do większości mieszkań.

Gniazda Kos to znakomity asortyment, w którym znaleźć można dobrej klasy produkty wykonane z materiałów takich jak: drewno, szkło, aluminium, skóra i kamień. Firma oferuje wiele różnych wariantów aranżacji.

Gniazda elektryczne Kos

Gniazda Kos są gwarantem elegancji i stylu w każdym domu. Rozwiązania designerskie zastosowane przez firmę wykorzystują niestandardowe materiały dla stworzenia unikalnych produktów. Przykładowo gniazdka Kos jako jedne z niewielu wykorzystują szkło podkreślające nowoczesny design wnętrz. Materiały takie jak skóra lub metal wpasowują się doskonale w ekskluzywne pomieszczenia. Natomiast kamień jest praktycznym i wyróżniającym się elementem w każdym projekcie mieszkania.

Osprzęt Kos to oryginalne i rzadko spotykane pomysły. Warto wiedzieć, że o produkty np. ze skóry czy drewna trzeba dbać rzadziej i nie trzeba ich często wymieniać. Są one bardzo wytrzymałe. Gniazda elektryczne Kos w ramkach z tworzywa również prezentują się efektownie w większości aranżacji, a eksploatacja nie wpływa znacząco na ich wygląd.

Kreatywne wnętrza z osprzętem Kos

Szeroki wybór różnych tworzyw i palet kolorystycznych sprawia, że gniazda Kos dają bardzo duże możliwości konfiguracyjne. Z reguły projektanci wnętrz wykorzystują między innymi osprzęt Kos, ponieważ pozwala on zawsze stworzyć niepowtarzalny i oryginalny efekt pomieszczenia. Produkty marki charakteryzują się także bardzo prostym montażem. Instalacja gniazdka Kos pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu, co o wiele skraca czas prac wykończeniowych.

Puszki posiadają odpowiednią pojemność, co znacząco ułatwia umieszczenie w środku konkretnych przewodów elektrycznych. Ponadto specjalne modele zaopatrzone w klapkę pozwalają na zamontowanie gniazda elektrycznego KOS nawet w pomieszczeniach infrastruktury przemysłowej, gdzie istnieje niebezpieczeństwo kontaktu z zanieczyszczeniami, wilgocią i pyłem.

Niestandardowe możliwości produktów Kos

Osprzęt Kos tak jak wspomniano wyżej, to nie tylko powszechnie wykorzystywane gniazdka, włączniki i wyłączniki. W ofercie posiada również produkty o innym przeznaczeniu takie jak: podłączenia satelitarne, telewizyjne i głośnikowe. Występują one w wersjach pojedynczych, jaki podwójnych, RTV lub RTV SAT.

Poprzedni artykułPraktyczne hokery do twojej kuchni
Następny artykułPieczątki automatyczne – 3 pomysły na nietypowe zastosowanie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj