Nova Trading to polska firma, tylko z polskim kapitałem, która powstawała w 1990 roku. Zalicza się do największych dystrybutorów wyrobów hutniczych z aluminium i stali nierdzewnej. Działa globalnie, jest więc idealnym partnerem dla firm produkcyjnych i handlowych.

Kim są klienci Nova Trading?

Firma dostarcza wysokiej jakości wyroby hutnicze ze stali nierdzewnej oraz aluminium. Współpracuje z przedsiębiorstwami z różnych branż: produkcji AGD i sprzętu dla gastronomii, przemysłu spożywczego, petrochemii, produkcji maszyn, zbiorników, instalacji, środków transportu, elementów architektonicznych itp. Dostawcy materiałów pochodzą nie tylko z Polski i Europy, ale też z Azji i Afryki. Równie mocno rozbudowana jest także siatka eksportu wyrobów hutniczych i prefabrykatów powstających w centrum serwisowym Nova Trading zajmującym się wstępną ich obróbką – cięciem, szlifowaniem, polerowaniem, gięciem, spawaniem itp.

Firma dba o sprawną logistykę i jest w stanie dostarczyć zamówione produkty do dowolnej lokalizacji. Przewóz jest zawsze organizowany tak, by nie doszło do uszkodzenia materiałów i komponentów, a stali klienci mogą liczyć na obsługę w systemie just in time. Nova Trading dba o sprawne zarządzanie zapasami materiałów przez klientów oraz pomaga w optymalizacji procesów produkcyjnych.

Jakie produkty znajdują się w ofercie?

Z ofertą wyrobów hutniczych ze stali nierdzewnej oraz aluminium można zapoznać się na stronie internetowej nova-trading.com Stal nierdzewna sprzedawana jest w postaci blach, taśm i zwojów; produkty długie to: rury, profile, pręty, płaskowniki i kształtowniki. Nova Trading oferuje aluminium w postaci blach, taśm i zwojów.

Blachy ze stali nierdzewnej i aluminium dostępne są w różnych gatunkach, grubościach i rozmiarach. Istnieje także możliwość zamówienia arkuszy o niestandardowych rozmiarach. Blachy nierdzewne mogą mieć różne rodzaje powierzchni – matową 2B, wybłyszczaną BA, szlifowaną, szczotkowaną czy duplo.

Firma posiada nowoczesny park maszynowy, w którym można dokonać wstępnej obróbki wyrobów hutniczych ze stali nierdzewnej i aluminium. Oferta obejmuje cięcie zwojów na arkusze i taśmy, laserowe cięcie blach 2D, gratowanie krawędzi, szlifowanie i szczotkowanie blach, taśm oraz zwojów, gięcie blach, spawanie, zabezpieczanie powierzchni folią ochronną. Usługi dotyczą nie tylko obróbki produktów płaskich, ale też produktów długich w zakresie:  laserowe cięcie 3D rur, profili, prętów i kształtowników otwartych (ceowników itp.), szlifowanie i polerowanie rur, prętów oraz profili kwadratowych i prostokątnych.

Transport produktów realizowany jest w kraju i za granicą. Nova Trading może się pochwalić Świadectwem AEO – otrzymują je przedsiębiorstwa uznane przez organy celne za godne zaufania.

Poprzedni artykułMalowanie proszkowe – na czym polega? Czy warto?
Następny artykułMonety w ramach tych serii, będą świetne na początek inwestycyjnej przygody

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj