Plac zabaw, to miejsce, które ze względu na swoje przeznaczenie musi spełniać niezbędne wytyczne. Bezpieczna nawierzchnia jest sprawą kluczową, zwłaszcza pod urządzeniami, z których dziecko przez nieuwagę może spać na ziemię, czyli wszelkiego rodzaju drabinki, ścianki wspinaczkowe, równoważnie, huśtawki itd. Ponadto – mając na uwadze fakt, że z tych miejsc na świeżym powietrzu, korzystają przede wszystkim dzieci, a miejsca te są publiczne, należy decydować się na sprawdzone i solidne nawierzchnie, z odpowiednim atestem, oraz takich, które będą odporne na warunki atmosferyczne

Flexizone

Tak więc urządzanie placów zabaw nie może być przypadkowe, nad całością powinni czuwać specjaliści. I tu pojawiamy się my – firma Flexizone, stawiając na najwyższy poziom bezpiecznej nawierzchni. Dla nas i dla bezpieczeństwa dzieci ważny jest zarówno materiał, jakość i odpowiednie certyfikaty, gdyż odpowiednio dobrane podłoże pod plac zabaw ma bezpośredni wpływ na zabawę, rozwój i komfort dzieci i opiekunów. Dzięki ciągłemu rozwojowi naszej technologii oraz możliwości wykorzystania coraz to trwalszych i bezpieczniejszych surowców, nasza bezpieczna nawierzchnia, cieszy się popularnością wśród wielu nabywców i użytkowników.

Nasza płyty na plac zabaw to gwarancja długowieczności o właściwościach antypoślizgowych, mrozoodpornych i wodoprzepuszczalnych. Jedna z oferowanych przez nas – nawierzchnia, w postaci płyt gumowych chroni dziecko przed skutkami ewentualnego upadku. Dzięki wysokim właściwościom amortyzującym – możemy pochwalić się – gwarantowanym współczynnikiem HIC. Od pewnego czasu stosujemy również nowocześniejsze rozwiązania – takie, jak mata przerostowa lub nawierzchnia wylewana. Oba typy nawierzchni skutecznie amortyzują upadek. Oferujemy także z nawierzchnię tworzoną z kostek gumowych typu BEHATON, które charakteryzuje wzmocniona struktura oraz doskonała warstwa izolująca, tłumiąca i amortyzująca.

Różnorodność wyzwań – gwarancją dobrej zabawy

Aby świat dzieci wypełniony był radosną zabawą, marzeniami i fantazją, w naszej szerokiej ofercie znaleźć można podłoża do zabawy o różnej formie, takie jak np.: wylewana nawierzchnia bezpieczna FLEXIZONE in-situ. Nowoczesna, o kolorowej strukturze, będzie szczególnie rozwijać wyobraźnię dziecka i cieszyć niebanalną formą, gdyż wylewana nawierzchnia bez spoinowa, wykonywana jest z warstwy amortyzującej oraz wierzchniej warstwy nadającej kolor, która możne zostać połączona z wieloma barwnikami lub może też zostać wykonana z wtopionymi w strukturę motywami płaskimi 2D takimi jak cyfry, barwne kółka. Takie motywy nadając oryginalny wygląd całemu miejscu i podnoszą jego atrakcyjność, gdyż służą przeprowadzaniu ciekawych gier i zabaw, a dzięki bogatej kolorystyce uczą kreatywności, wytrwałości w dążeniu do celu i umiejętności współpracy z innymi.

Plac zabaw – łączący w sobie elementy poznawcze różnych struktur, kształtów i kolorów, pozwala na odczuwanie i rozwija zmysł sensoryczny. Kolorystyka naszych wierzchnich warstw podłoża jest stabilizowana i odporna na promieniowanie UV. Oferujemy wyłącznie technologie i rozwiązania, które posiadają atest PZH, a więc są bezpieczne w kontakcie ze skórą.

Poprzedni artykułCzy artykuły BHP są potrzebne w każdej firmie?
Następny artykułMikroapartementy we Wrocławiu coraz popularniejsze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj