Nowa nawigacja dla kierowców pojazdów ciężarowych

Już 1. kwietnia będzie dostępna usługa WebEye Navigator – nawigacja przeznaczona dla profesjonalnych kierowców samochodów ciężarowych. Umożliwia oszczędność kosztów poprzez skrócenie faktycznego czasu jazdy, a także zwiększa wydajność dzięki optymalizacji opłat za przejazd.

Nawigacja ma dla profesjonalnego kierowcy pojazdu ciężarowego ogromne znaczenie. Obniża koszty podróży, umożliwia sprawny dojazd do celu bez zbędnych opóźnień. Informuje również o ograniczeniach dla tirów – wjazd na zakazany teren może skutkować słonym mandatem dla kierowcy. Z tych względów ważne, aby kierowcy mieli pod ręką sprawdzoną, wysokiej jakości nawigację, jak WebEye Navigator – nowość na rynku. 

Tylko sprawdzone trasy 

Wąskie drogi, niskie mosty, brak możliwości zawracania – wiele dróg nie nadaje się do poruszania się nimi przez samochody ciężarowe. WebEye Navigator kieruje pojazdy jedynie dozwolonymi i sprawdzonymi trasami. Wiąże się to z oszczędnością kosztów, bezpiecznym planowaniem podróży i większym komfortem jazdy dla kierowców, którzy mogą polegać na oprogramowaniu specjalnie zaprojektowanym do profesjonalnego zarządzania flotą.

Oprogramowanie może być używane na urządzeniach mobilnych takich jak telefon czy tablet lub zintegrowane z istniejącymi rozwiązaniami firmowymi do zarządzania flotą. Dostęp do aplikacji jest możliwy dzięki miesięcznej opłacie. 

WebEye Navigator poprowadzi kierowcę jedynie po najwygodniejszych dla pojazdu trasach. Pozwoli uniknąć obszarów mieszkalnych i wąskich dróg, a także stref dla pieszych. Wyeliminuje z przejazdów strefy wyłączone z ruchu kołowego, zamknięte ulice, obszary zastrzeżone i prywatne. 

Informacje o parkingach 

WebEye Navigator integruje dane wiodącej w społeczności pojazdów ciężarowych aplikacji „Truck Parking Europe”. Usługa pokazuje informacje na temat około 15 000 parkingów dla samochodów ciężarowych poruszających się po europejskich drogach, a także 27 000 poufnych wskazówek związanych z terenami przemysłowymi. Aplikacja będzie aktualizowana o nowe informacje dotyczące parkingów i porady na temat poufnych informacji.   

Informacje o ruchu na żywo

Dzięki WebEye Navigator kierowca w czasie rzeczywistym jest informowany o aktualnej sytuacji na jezdni. W przypadku blokad na drodze z powodzeniem może ponownie obliczyć trasę i uniknąć korków. Szacowany czas przybycia w docelowe miejsce jest na bieżąco aktualizowany, co ułatwia natychmiastową reakcję na opóźnienia. Odcinki dróg, na których doszło do wypadku drogowego, są w aplikacji wyświetlane w różnych kolorach. Oprócz nich zmienia się także kolor krawędzi dróg. Jeśli incydenty drogowe wpłyną na utrudnienia w ruchu, krawędź zmieni kolor na fioletowy, podczas gdy kanty pozostałych odcinków dróg przybiorą białą barwę. 

Łatwa nawigacja

Usługa poprzez opcję auto-zoom umożliwia dokładniejsze przyjrzenie się poszczególnym sekcjom mapy. Sprzyjają temu realistyczne drogowskazy i widoki skrzyżowań, odczytywanie instrukcji skrętu, nazw dróg i znaków. Komunikaty drogowe są dostępne w 16 językach, dane mapy w 19.

WebEye to czołowy dostawca aplikacji telematycznych, za pomocą których ułatwia swoim partnerom przewozowym, spedycyjnym i logistycznym efektywną organizację pracy. Usługi WebEye są nastawione m.in. na analizę parametrów eksploatacyjnych pojazdów, szybką komunikację oraz zmniejszenie ilości zużytego paliwa. Rozwiązania informatyczne firmy są obecnie dostępne w 14 krajach europejskich.

Więcej szczegółów na www.webeye.eu

Poprzedni artykułLuksus w mieszkaniu zaczyna się od podłogi. Nowość od RuckZuck: panele laminowane Villa
Następny artykułRusza wiosenna sprzedaż dotowanych ubezpieczeń dla rolników

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj