Praca w korporacjach bywa trudna i absorbująca ale oprócz codziennych obowiązków zdarzają sie inne sytuacje kreujące integracje wewnątrz zespołu czy całej firmie. Spotkania, wspólne imprezy lub inne wydarzenia pozwalają się odprężyć od codziennej pracy i nieco zacieśnić wzajemne relację wewnątrz zespołu. Takie eventy mogą przyjmować formę wyjazdu, którego organizacja wcale nie jest łatwym zadaniem, jednak z pomocą przychodzą różne portale porównujące oferty noclegowe a także firmy przewozowe oferujące wynajem busów lub autokarów.

Hotel/pensjonat:
W zależności od budżetu jakim dysponuje firma, oczekiwań, atmosfery jaką należy stworzyć lub czasu jaki musimy zapewnić na podróż, mamy do wyboru dużą liczbę miejsc, które moglibyśmy wybrać na cel naszej podróży. Lokalizacje wybierane przez firmy zazwyczaj nie są w dalszej odległości niż 100-200km tak by podróż przebiegała sprawnie i szybko.

Transport: mikrobusy/autokary
Istotną kwestią w organizacji wyjazdu integracyjnego jest przewóz osób. Jeśli na event wybiera się nieduży zespół pracowników warto zastanowić się nad ograniczeniem kosztów i pojechać własnymi samochodami. Jeżeli jest to jednak nie wykonalne z różnych powodów, dobrym rozwiązaniem jest wynajem busa w firmie, która tego typu usługi oferuje a których w każdym większym mieście nie brakuje czy to Kraków, Warszawa, Poznań ale też mniejsze miasta jak Wieliczka, Łomża, czy Olsztyn.

Dlaczego warto skorzystać z firmy świadczącej przewóz osób ?
Jakie aspekty przemawiają za tym aby jednak zdecydować się na profesjonalną ofertę na przewóz osób? Po pierwsze już podczas podróży zespół ludzi może sie ze sobą integrować. Wspólna podróż już od samego początku sprawia, że atmosfera staje sie luźna, nie rzadko drinki, konwersacje itp sprawiają że podróż staje się bardzo przyjemnym aspektem wyjazdu firmowego.

Pojazdy te a więc busy, mikrobusy czy autokary są świetnie wyposażone i zapewniają doskonały komfort podróży gdzie np regulowane fotele, muzyka odtwarzana przez smartfon i bluetooth czy też dostęp do szybkiego internetu za pomocą sieci wifi na pokładzie stają się standardem. Doskonałej jakości flota jest świetną wizytówką firmy przewozowej w kontaktach z klientami z kategorii biznes ale również wykonywanie transportu takimi pojazdami wpływają na techniczne aspekty podróży, jej komfortu i bezpieczeństwa.

„Często organizujemy wyjazdy firmowe bo to świetna okazja by poznać nowych pracowników a oni nas – starą gwardię, która w firmie jest od wielu lat. Takie wyjazdy to doskonała sytuacja na integrowanie się między sobą. Zawsze korzystamy ze sprawdzonej firmy na której zawsze możemy polegać: M Bus – mikrobusy Kraków nigdy nas nie zawiodła i w każdym momencie możemy się zwrócić o transport. Forma takiego wynajmu również nam odpowiada gdyż na organizację transportu zawsze otrzymujemy fakturę vat z odroczonym terminem płatności co też nie jest bez znaczenia w rozliczaniu kosztów związanych z imprezami integracyjnymi” mówi Pani Olga z Krakowskiej firmy z branży informatycznej.

Nikt nie ukrywa, że taki wyjazd wiąże się z tym, że prawie każdy będzie spożywał alkohol – tak zazwyczaj jest na tego typu eventach, liczy się dobra zabawa i nikt się z tym nie kryje, każdy traktuje to jako rozrywkę – temu służą wyjazdy o takim charakterze ale… i tu robi się problem kolejnego dnia gdyby trzeba było prowadzić samochód. To kolejna rzecz która przemawia za tym aby zamówić busa lub autobus na transport pracowników. „Nie trzeba się martwić czy za dużo wypiłem, czy mogę prowadzić samochód – wystarczy spakować walizkę i udać się na parking gdzie czeka bus i dalej w podróż powrotną” mówi Mariusz – nigdy nie przepuszczający okazji na wyjazd firmowy. Tak to też pozytywny aspekt tego typu usług.

Reasumując: imprezy firmowe to fajna i coraz częściej organizowana forma wspólnych wyjazdów poza miasto w ramach jednego zespołu w korporacji lub całej firmy. Czasem dalszych, czasem tuż za miasto ale jednak wspólnych w gronie znajomych, kontrahentów i współpracowników która wpływa na wzajemne relacje i potrzebna jest co jakiś czas aby podnosić efektywność w pracy.

Artykuł opracowany z pomocą firmy http://www.m-bus.com.pl wynajem busów Kraków

Poprzedni artykułIdealne perfumy na lato – Calvin Klein in2u?
Następny artykułSprężarka śrubowa – jak to działa?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj