Klucze są jednym z nieodzownych elementów naszego codziennego funkcjonowania. Mimo postępu technologicznego, pewne rozwiązania będąc sprawdzonymi i pewnymi, raczej nigdy nie zostaną zastąpione. Nie oznacza to jednak, że nie mogą być adaptowane do potrzeb i wygody użytkowania. System jednego klucza to jedno z takich rozwiązań, które nie tylko wpływa na komfort, ale także na bezpieczeństwo wynikające z zastosowanej technologii.

System jednego klucza

Posiadanie dużej ilości kluczy w jednym pęku nigdy nie wiąże się z niczym przyjemnym. Problem ze schowaniem ich do kieszeni, a nawet gdy to się uda, często występuje problem z uwierzeniem. W przypadku torebek, duża ilość kluczy może powodować uszkodzenie zawartości znajdującej się w niej lub nawet samej torebki. Czasami nawet poszukiwanie właściwego klucza może zająć trochę czasu, jeżeli klucze są do siebie podobne, a nie jest to przyjemne gdy na dworze pada deszcz lub śnieg.

System jednego klucza pozwala na rozwiązanie tych problemów. Odpowiednio dostosowane wkładki zamkowe, pozwalają na adaptację ich wszystkich pod jeden konkretny i dostosowany typ klucza. Dzięki temu za jego pomocą będzie można otworzyć furtkę, bramę, drzwi do domu, drzwi garażowe, i wiele więcej innych pomieszczeń.

Dodatkowo system jednego klucza to także dodatkowe bezpieczeństwo. Wynika to z faktu iż w zależności od wybranego modelu wkładki, może ona posiadać zwiększoną odporność na włamanie poprzez odwiercenie czy techniki manipulacyjne. Dzięki temu złodziej będzie miał znacznie bardziej utrudnione zadanie, co może go zniechęcić do dokonania włamania.

Poprzez master key system administrowanie kluczami staje się o wiele łatwiejsze. Wynika to z faktu, że do każdej wkładki otrzymuje się określoną ilość kluczy, a nieautoryzowane dorabianie jest niemożliwe. W ten sposób osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo związane z kluczami, doskonale wie ile jest ich w użyciu. To rozwiązanie świetnie sprawdza się w firmach.

Wykorzystanie systemu jednego klucza pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa nie tylko w kwestii włamań i dorabiania kluczy. W przypadku chociażby ewakuacji, zastosowanie Master Key System w drzwiach będących elementami drogi przeciwpożarowej, pozwalają na otwieranie wszystkich drzwi jednym kluczem, co sprawi że proces ewakuacyjny będzie o wiele płynniejszy. Zwłaszcza, gdy w posiadaniu tak dostosowanych kluczy będzie kilka osób.

Master Key System – gdzie zamówić

Masterkey Poznań posiada w swojej ofercie system jednego klucza. Rozwiązania są dopasowywane do potrzeb klienta, a w przypadku problemu z doborem, obsługa zawsze profesjonalnie doradzi najlepsze wyjście.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i wygodę wraz z Master Key System.

Poprzedni artykułManipulator pneumatyczny do Twojej firmy
Następny artykułHistoria fotowoltaiki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj