Suszarki QuickDrive – wydajne suszenie w znacznie krótszym czasie

Idealnie uporządkowana garderoba to marzenie większości z nas. Nowe suszarki Samsung z linii QuickDriveTM pomagają, by dbanie o ubrania było łatwe i szybkie. W połączeniu z piorącą nawet w 39 minut pralką QuickDrive TM pozwalają wyjąć czyste, świeże i gotowe do założenia ubrania już po 2 godzinach. Dzięki różnorodnym programom, które odświeżają ubrania lub ułatwiają prasowanie, łatwiej utrzymasz porządek w swojej szafie.

Ochrona tkanin i Twojego zdrowia

Nowoczesna suszarka QuickDriveTM wyposażona została w technologię Optimal Dry. Dzięki trzem czujnikom: temperatury, wilgotności i wymiany ciepła zapewnia optymalny czas i warunki suszenia, co zapobiega uszkodzeniu ubrań i pozwala oszczędzić energię. Urządzenie wyposażone zostało także w funkcję Air Wash. Program ten odświeża ubrania rozgrzanym powietrzem, by usunąć nieprzyjemne zapachy i alergeny bez użycia detergentów, czym zapewnia wyjątkową dbałość nawet o bardzo delikatne tkaniny. Wymieniając technologie w suszarkach QuickDriveTM nie można pominąć jej serca, czyli unikatowego bębna, którego powłoka składa się z setek wyprofilowanych otworów, chroniących ubrania przed uszkodzeniem. Producent zadbał również o nasze zdrowie, tworząc program dezynfekcji, który eliminuje aż 99,9% zarazków i bakterii na ubraniach. Użytkownik ma możliwość sterylizacji wsadu za równo na mokro jak i na sucho, co jest niezwykle przydatne w wypadku odświeżania nielubiących wody przedmiotów takich jak przytulanki dziecka.

Idealny tryb

Innowacyjne suszarki QuickDriveTM wyposażone zostały także w inteligentne programy, które odpowiadają na potrzeby współczesnych rodzin. Tryb Super Speed gwarantuje intensywne suszenie w zaledwie 81 minut. Tryb Eco to z kolei suszenie w niskiej temperaturze, co zapewnia oszczędność energii. Urządzenie wyposażone zostało także w technologię pompy ciepła, która zamiast grzałki do podgrzania powietrza wykorzystuje gaz jako czynnik termiczny. Rozwiązanie to pozwala suszyć ubrania w niższej temperaturze, co chroni tkaniny i gwarantuje oszczędność energii elektrycznej, przez co suszarka zakwalifikowana została do klasy energetycznej A+++.

Jeszcze prostsze czyszczenie

Urządzenie wyposażone jest w filtr 2 w 1, który dokładnie wyłapuje kurz i włókna dzięki podwójnej warstwie przepustowej, przez co użytkownik znacznie rzadziej musi czyścić filtr ciepła. Kiedy jednak nadejdzie taka konieczność, poinformuje o niej zainstalowany w sprzęcie alarm.

Inteligentne suszenie nawet na odległość

Nowoczesna suszarka daje użytkownikom możliwość sterowania jej funkcjami z poziomu smartfona, nawet gdy jesteśmy poza domem. Można ją zdalnie włączyć, zatrzymać cykl i monitorować jego przebieg. Inteligentny Asystent Suszenia pomaga użytkownikowi dopasować odpowiedni program w zależności od rodzaju ubrań, a także podaje informacje dotyczące obsługi suszarki i zużycia energii.

Wyjątkowy design do wyjątkowej łazienki

Suszarka QuickDriveTM to nie tylko innowacyjne technologie. Urządzenie cechuje wyjątkowe wzornictwo, które doskonale komponuje się z pralką tej samej linii oraz wnętrzem każdej nowoczesnej łazienki. Praktyczne i stylowe, szerokie drzwi ułatwiają załadunek nawet dużej ilości ubrań. Efektowny, podświetlany bęben gwarantuje zaś, że w po skończonym cyklu nie zostanie w nim nawet najdrobniejsza część garderoby. Sterowanie urządzeniem wspomoże eleganckie pokrętło wyboru programu i wyświetlacz LED.

Więcej informacji na temat innowacyjnych suszarek QuickDriveTM marki Samsung jest dostępne na stronie http://www.samsung.com/pl/

O firmie

Samsung inspiruje świat i kształtuje przyszłość poprzez wyjątkowe idee oraz innowacyjne technologie. Firma Samsung aktywnie kreuje i definiuje nowe standardy w świecie telewizorów, smartfonów, urządzeń ubieralnych, tabletów, rozwiązań cyfrowych, systemów sieciowych, pamięci, technologii LSI, półprzewodników oraz rozwiązań LED.
Więcej informacji można znaleźć na stronach: http://samsungmedia.pl oraz http://news.samsung.com.

– – –

W temacie: łącznik pralki z suszarką samsung pralka suszarka samsung pralka z suszarką samsung pralko suszarka samsung eco bubble pralko suszarka samsung eco bubble cena pralko suszarka samsung eco bubble instrukcja pralko suszarka samsung eco bubble opinie pralko suszarka samsung opinie pralko suszarka samsung wd7101ckw pralko suszarki samsung pralko-suszarka samsung pralko-suszarka samsung wd 7101 ckw pralko-suszarka samsung wd 8704 djf pralko-suszarka samsung wd0704rev pralko-suszarka samsung wd0704rev instrukcja pralko-suszarka samsung wd0704rev opinie pralko-suszarka samsung wd0804w8e pralko-suszarka samsung wd8704djf opinie suszarka do prania samsung suszarka do ubrań samsung suszarka samsung suszarka samsung klasa energetyczna a suszarka samsung sdc39801 suszarki samsung

Poprzedni artykułCo słychać na rynku brojlera?
Następny artykułNawet 90% butelek PET może trafić do ponownego przetworzenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj