Przestronne, komfortowe wnętrze i możliwości, o których wcześniej można było marzyć. Nowy Subaru Forester zaskakuje na każdym kroku. Twórcy modelu postanowili iść dalej i zaprezentować zupełnie nowe oblicze samochodu, który dotychczas znany był ze świetnych możliwości jezdnych w ograniczonym zakresie. Nowe technologie i otwarte głowy projektantów sprawiły, że model jest teraz jeszcze ciekawszy.

Komfortowe wykończenie wnętrza

Nowy Subaru Forester E-Boxer został zaprojektowany na nowo, zarówno jeśli chodzi o linię nadwozia, jak i wnętrze dostosowane do potrzeb współczesnego kierowcy. Model stał się jeszcze bardziej bezpieczny i komfortowy, zyskując w ten sposób coś, czego dotychczas mu brakowało: to uniwersalność. O ile wcześniej pełne zadowolenie nie było możliwe, o tyle teraz kierowcy powinni czerpać pełną przyjemność z jazdy odświeżonym crossoverem Subaru.

Istotne zmiany zaszły we wnętrzu auta. Znalazło się w nim dodatkowe miejsce nie tylko dla pasażerów, ale przede wszystkim codziennych potrzeb. Liczne schowki, dwustrefowa klimatyzacja, wejścia USB czy automatyczne zapamiętywanie ustawień fotela to tylko niektóre nowe udogodnienia. Samochód stal się jeszcze przyjaźniejszy dla pasażerów, zachęcając do częstszych i dłuższych podróży.

Nowa klasa bezpieczeństwa

Najważniejsza zmiana zaszła jednak w samym wnętrzu Forestera. Subaru znany jest ze swoich rozwiązań dotyczących bezpieczeństwa oraz pewności prowadzenia. Nikogo nie powinno zatem zdziwić, że w nowej odsłonie crossovera znalazło się miejsce na silnik w układzie Boxer. Co więcej, nie jest to już tylko zwykła jednostka napędowa, ale system znacznie bardziej pożądany przez współczesnych kierowców, a zarazem spełniający wymogi nakładane dziś na największe koncerny motoryzacyjne. E-Boxer to rozwiązanie świeże, ekologiczne, a co za tym idzie, znacznie bardziej satysfakcjonujące ceniących zarówno wysoki poziom bezpieczeństwa, jak i doskonałe prowadzenie.

Poprzedni artykułPodstawowe informacje o zegarkach z widocznym mechanizmem
Następny artykułAnaliza chemiczna dla przemysłu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj