Pawilony handlowe z płyty obornickiej

Obecnie postępuje dynamiczny rozwój budownictwa mieszkaniowego, powstają nowe osiedla domów jednorodzinnych oraz budynki wielorodzinne. Często brakuje jednak sklepów, małych lokali usługowych lub gastronomicznych, których szybkie wybudowanie w tradycyjnych technologiach jest kosztowne i czasochłonne. Najlepszym rozwiązaniem są pawilony z płyty obornickiej.

Obiekty z płyty obornickiej

Płyta warstwowa obornicka wykonywana jest z dwóch warstw wysokiej jakości, dwustronnie ocynkowanej blachy stalowej, przedzielonej warstwą materiału izolacyjnego, takiego jak niepalny styropian, piana poliuretanowa lub wełna mineralna. Płyty zapewniają dobrą izolację termiczną, dzięki czemu lokale handlowe z nich wytwarzane są ekonomiczne także pod względem kosztów utrzymania i to zarówno zimą, jak i latem. Dobór odpowiedniej grubości płyt obornickich pozwala na stworzenie w ramach jednej bryły pawilonów handlowych zarówno o przestrzeni do obsługi klienta, jak i powierzchni magazynowej typu chłodnia lub mroźnia.

Powierzchnia płyt obornickich wykańczana jest na różne sposoby, umożliwiając tym samym uzyskanie trwałego i szczelnego połączenia zapewniającego dobrą izolację uzyskanych połączeń między płytami. Blachy z zewnątrz dodatkowo są malowane na różne kolory lub powlekane tworzywem sztucznym co dodatkowo zwiększa ich odporność na niekorzystne warunki otoczenia.

Za atrakcyjny wygląd lokali odpowiada także dobrej jakości stolarka okienna i drzwiowa, aluminiowa lub z PCV oraz daszki nad wejściami. Bezpieczeństwo zapewniają atestowane zamki w drzwiach oraz rolety antywłamaniowe zamontowane na oknach i drzwiach. Dla poprawy bezpieczeństwa można zamówić okna z szybami antywłamaniowymi lub wewnętrzne kraty wykonane z wysokiej jakości stali.

Jakość i wygoda

Lokale handlowe z płyt obornickich są wyposażone we wszelkie, niezbędne instalacje, w tym: elektryczną, wodną i sanitarną. Obiekty można dodatkowo zaopatrzyć w klimatyzację, a w przypadku lokali tego wymagających, także agregaty chłodnicze.

Dzięki zastosowaniu materiałów prefabrykowanych pawilony handlowe z płyty obornickiej są łatwe i szybkie w montażu, można je w razie potrzeby w prosty sposób zmodyfikować (w zależności i od zmieniających się potrzeb klienta), zdemontować i przenieść do innej lokalizacji lub sprzedać, gdy przestaną być potrzebne. Łatwość montażu sprawia, że realizacja inwestycji przez wykwalifikowaną ekipę jest szybka i może być wykonana prawie w każdych warunkach pogodowych. Pawilony z płyty obornickiej są idealne wszędzie tam, gdzie konieczny jest szybki czas wykonania obiektu.

Szyte na miarę

Płyta obornicka pozwala na wykonywanie obiektów o parametrach dostosowanych do potrzeb klienta, który może wybierać wśród gotowych rozwiązań lub zlecić zaprojektowanie obiektu ściśle dostosowanego do swoich potrzeb. Pawilony handlowe z płyty obornickiej są doskonałym rozwiązaniem w handlu sezonowego w okresach wzmożonego ruchu w lokalach (okres wakacji, ferii itp.) na wydzierżawionych działkach lub placach, zapewniając większy komfort pracy i bezpieczeństwo w porównaniu np. do namiotów handlowych.

Więcej informacji na temat pawilonów wykonanych z płyty obornickiej można znaleźć na stronie internetowej producenta www.plytbud.pl.

Poprzedni artykułGłośniki Bluetooth czy AirPlay – która technologia okaże się lepszym rozwiązaniem?
Następny artykułOblicz datę porodu przy pomocy skutecznego narzędzia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj