Microsoft Office to zdecydowanie najpopularniejszy pakiet biurowy na świecie. Zbiór uniwersalnych narzędzi doskonale sprawdza się zarówno w warunkach domowych, jak i w środowisku pracowniczym. Office 2021 to najnowsza wersja aplikacji, wzbogacona o wiele dodatkowych funkcji. Trudno jest sobie wyobrazić codzienną pracę w firmie, bez wykorzystania znanych nam dobrze narzędzi od Microsoft.

Office 2021 do użytku domowego i komercyjnego

Aby móc zapewnić współczesnemu użytkownikowi oprogramowanie maksymalnie dopasowane do potrzeb i wymagań, amerykańska firma technologiczna Microsoft wzbogaca swoje produkty o coraz to nowsze rozwiązania. Pakiet biurowy Office 2021 to niewątpliwe najnowocześniejszy zbiór aplikacji zgodnych z aktualnymi systemami operacyjnymi. Narzędzia Word, Excel, PowerPoint, OneNote pozwalają współpracować na żywo, dzięki czemu czynności wykonywane w ramach programów wynoszone są na wyższy poziom. Dodatkowo zwiększone są zabezpieczenia za sprawą funkcji Windows Hello w systemie Windows 10.

Jakie narzędzia obejmuje Microsoft Office 2021?

  • Word – aplikacja służąca do tworzenia i edycji plików tekstowych. Narzędzie doskonale sprawdza się w pracy biurowej, która wymaga generowania różnego typu dokumentów. Program wykorzystywany może być także przez uczniów lub studentów do tworzenia prac zaliczeniowych czy notatek.
  • Excel – narzędzie dysponujące arkuszami kalkulacyjnymi, które stosowane mogą być do wykonywania raportów. Natomiast w zaciszu domowym program okazać się może pomocny podczas planowania budżetu.
  • PowerPoint – aplikacja pozwalająca tworzyć prezentacje multimedialne. Narzędzie sprawdzić się może w przypadku nauczycieli i wykładowców, którzy chcą zwiększyć efektywność prowadzonych zajęć.
  • OneNote – program służący do sporządzania notatek. W jednym miejscu znajdują się najważniejsze informacje, dzięki którym użytkownik nie zapomni np. o liście zakupów.

Gdzie należy kupić klucz aktywacyjny z dożywotnią licencją?

Chcąc dysponować najnowszym oprogramowaniem na laptopie prywatnym bądź komputerze firmowym warto jest także zainstalować na urządzeniu system operacyjny Windows 11. Wydane pod koniec 2021 roku oprogramowanie zapewnia użytkownikowi bardziej spersonalizowane doświadczenia – w porównaniu do wersji starszych.

Decydując się na zakup systemu koniecznie należy zwrócić się w stronę renomowanego sprzedawcy tego typu produktów – np. Teamnet Software. W formie cyfrowej przesyłany jest wówczas do klienta nabyty produkt, przy wykorzystaniu poczty e-mail

Poprzedni artykułJak często należy wywozić nieczystości płynne?
Następny artykułSerwer Tower czy Serwer Rack – jaki typ obudowy sprawdzi się najlepiej w Twojej firmie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj