Nowa, innowacyjna odsłona energetycznych targów EXPOPOWER

Jedno z najważniejszych wydarzeń branży energetycznej w kraju, czyli targi EXPOPOWER 2018 rozpoczną się już 23 kwietnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (MTP). Patronem strategicznym tegorocznej edycji jest Enea Operator. Spółka we współpracy z MTP pokaże nowe oblicze targów energetycznych, przyjazne nie tylko zawodowcom, ale również młodzieży myślącej o pracy w branży.

W pierwszych trzech dniach targów (23-25 kwietnia) Grupa Enea przewidziała wiele atrakcji, pokazów oraz wydarzeń towarzyszących. W pawilonie nr 6, oprócz tradycyjnych stref wystawienniczych EXPOPOWER i GreenPOWER, Enea Operator zorganizuje specjalną strefę pokazową. Będzie można na żywo obejrzeć pokazy prac pod napięciem. Elektromonterzy Enei Operator będą pracowali na specjalnie postawionych w hali słupach energetycznych.

Ponadto w strefie pokazowej Enei Operator będzie można wziąć udział w warsztatach z robotyki, wejść do wirtualnej rzeczywistości (VR), a także obejrzeć pokazy dronów oraz ratownictwa przedmedycznego organizowane przez ratowników Enei. Oferta tegorocznych targów skierowana będzie nie tylko do profesjonalistów z branży, ale również do uczniów, studentów i młodzieży, która swoją przyszłą karierę zawodową wiąże z energetyką. Poznańskie targi EXPOPOWER 2018 będą promować całą branżę energetyczną.

Wydarzeniem inaugurującym tegoroczne EXPOPOWER będzie Forum #EnergInn 1.0. Forum organizowane jest wspólnie przez Wielkopolski Urząd Wojewódzki i Eneę Operator. Jego tematyka dotyczyć będzie innowacji w energetyce. Drugi dzień #EnergInn 1.0 w całości poświęcony będzie elektromobilności. Podczas dyskusji panelowych eksperci, naukowcy i praktycy dyskutować będą na temat ustawy o elektromobilności, rozwoju infrastruktury paliw alternatywnych oraz o społeczno-gospodarczych aspektach strefy czystego transportu. Patronami Forum są: Ministerstwo Energii, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) oraz Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej (PTPiREE).

Więcej informacji dotyczących EXPOPOWER 2018 oraz imprez towarzyszących można uzyskać na oficjalnej stronie targów: http://www.expopower.pl

Poprzedni artykułElektrociepłownia Kalisz skutecznie walczy ze smogiem
Następny artykułSamsung Q9F, czyli niezrównane wrażenia wizualne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj