Obróbka ścierna to rodzaj obróbki skrawaniem, która jest realizowana przy użyciu specjalistycznych narzędzi. Polscy klienci mogą zaopatrzyć się w nie, korzystając z oferty naszej rodzimej marki IncoFlex, która od lat produkuje wysokiej jakości narzędzia ścierne ceramiczne, żywiczne i diamentowe. Za ich pomocą można realizować różnego rodzaju prace z zakresu obróbki ściernej. Dlaczego warto zainteresować się rozwiązaniami polskiego przedsiębiorstwa z Mszany Dolnej i czym jego oferta wyróżnia się na tle zagranicznych podmiotów?

Polska marka IncoFlex i jej oferta. Co warto o niej wiedzieć?

Marka IncoFlex może poszczycić się długą historią. Przedsiębiorstwo powstało w 1955 r., a jego główna siedziba do dziś mieści się w malowniczym Beskidzie Wyspowym, na terenie Mszany Dolnej – miejscowości znanej jako stolica Górali Zagórzańskich. Nie bez powodu to właśnie góral znalazł się na charakterystycznym logo przedsiębiorstwa i jest z nim kojarzony! Na początku swojej działalności marka dostarczała klientom z okolicy różnego rodzaju materiałów ściernych. Wkrótce do jej oferty dołączyły natomiast tarcze ścierne, które szybko zyskały uznanie wśród profesjonalistów i amatorów wykonujących różnego rodzaju prace z zakresu obróbki ściernej.

IncoFlex zyskała popularność w latach 70-tych XX w. i cieszy się nią po dziś dzień. To jedno z nielicznych polskich przedsiębiorstw, które jest znane nie tylko wśród polskich klientów, ale jest także cenione i rozpoznawane na rynkach zagranicznych. Wszystko to za sprawą wysokiej jakości oferowanych produktów, które są w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Rozwiązania IncoFlex są skierowane zarówno do amatorów, którzy obróbkę ścierną traktują głównie jako hobby i sposób spędzenia wolnego czasu, jak i do profesjonalistów, których codzienna praca wymaga korzystania wyłącznie ze sprawdzonych, jakościowych i bezpiecznych narzędzi.

Dlaczego warto zainteresować się produktami IncoFlex?

W ofercie marki IncoFlex dostępne są różnego rodzaju rozwiązania przeznaczone do wykonywania prac z zakresu obróbki ściernej. Klienci znajdą w niej tarcze przeznaczone do pracy z różnymi materiałami, w tym m. in. do obróbki metalu, kamienia, betonu, tworzyw sztucznych i ceramiki. W portfolio produktów marki dostępne są także tarcze uniwersalne, które mają szeroki zakres zastosowań. Każda z nich wykonywana jest ze sprawdzonych, certyfikowanych materiałów oraz posiada specjalną budowę, która pozytywnie wpływa na jej żywotność oraz dokładność pracy.

Oferta gotowych produktów do obróbki ściernej IncoFlex obejmuje 5 linii – Standard, Pro, Special, Flap Disc i ściernice żywiczne. Oprócz gotowych rozwiązań, marka oferuje jednak także możliwość wykonania specjalistycznych narzędzi ściernych na indywidualne zamówienie. To doskonałe rozwiązanie dla tych firm i klientów, którzy poszukują idealnie skrojonych na miarę swoich potrzeb rozwiązań, niedostępnych w powszechnej sprzedaży. Możliwość ich zamówienia daje możliwość idealnego dostosowania narzędzi do własnych potrzeb oraz specyfiki wykonywanych za ich pomocą prac. 

Poprzedni artykułPlanuję montaż klimatyzacji! Od czego zacząć i o czym pamiętać?
Następny artykułJak radzić sobie z systemem pisma japońskiego?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj