Długoterminowy wynajem samochodów to popularna usługa obecna na polskim rynku już od wielu lat. Skierowana jest do klientów indywidualnych i do firm, pozwalając zaspokoić potrzeby w zakresie nowoczesnych rozwiązań transportowych.

Czym jest wynajem długoterminowy?

Długoterminowy wynajem samochodów jest umową najmu pomiędzy wypożyczalnią a kierowcą pozwalającą na korzystanie z pojazdu przez określony czas. W zamian za stały czynsz miesięczny klient może użytkować samochód bez ponoszenia kosztów związanych z utratą wartości, serwisu czy ubezpieczenia. Wysokość opłaty jest uzależniona od wielu czynników takich jak m.in. długość obowiązywania umowy czy marka i model pojazdu.

Jakie zalety ma wynajem długoterminowy?

Dostęp do różnorodnej oferty floty samochodowej i najnowszych modeli aut oraz do bogatego wyposażenia dodatkowego to największe atuty długoterminowego wynajmu samochodów. Usługa nie wpływa na obniżenie zdolności kredytowej, a z punktu widzenia przedsiębiorców jest o tyle korzystna, że miesięczną opłatę można wliczyć w koszty działalności. Stała wysokość czynszu ułatwia planowanie budżetu domowego lub firmowego. Ponadto na korzyść wynajmu długoterminowego przemawiają: uproszczone formalności, elastyczne warunki umów czy możliwość otrzymania zastępczego auta w razie awarii. Wypożyczalnia iPanek deklaruje też darmową wymianę samochodu w trakcie trwania umowy, gdyby potrzeby klienta uległy zmianie.

Wynajem długoterminowy aut – dla kogo?

Opcja wypożyczenia pojazdu na długi czas dostępna jest w wielu polskich miastach, np. Warszawie, Poznaniu, Trójmieście czy Krakowie. Wynajem samochodów w omawianej formie świetnie sprawdza się w sytuacji, gdy pojazd potrzebny jest na dłuższy czas, a klient z różnych względów nie jest w stanie pozwolić sobie na jego zakup. Auto można wykorzystywać do celów prywatnych i służbowych, np. firmy w ten sposób często wzbogacają swoją flotę. Wynajem długoterminowy dedykowany jest kierowcom ceniącym wygodę i komfort jazdy bez ponoszenia kosztów wynikających ze standardowego użytkowania auta.

https://www.ipanek.pl/wypozyczalnia-samochodow/krakow-centrum-handlowe-galeria-kazimierz/

Poprzedni artykułNajlepsza drukarka do kodów i etykiet
Następny artykułUżywane samochody Toyota z salonu. Poznaj Program Toyota Plus

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj