tablety-przemyslowe

Chociaż tablety o wzmocnionej konstrukcji kojarzą się przede wszystkim z zakładami produkcyjnymi przemysłu ciężkiego, halami magazynowymi czy firmami transportowymi, ich uniwersalność nie zna granic. Połączenie doskonałych komponentów wewnętrznych, mocnej baterii i wytrzymałej obudowy przyciąga uwagę wielu przedsiębiorców, którzy poszukują trwałych i bezawaryjnych urządzeń do wsparcia codzienności biznesowej. Jakie tablety przeznaczone dla przemysłu sprawdzą się również w biznesie z innych branż? Którymi modelami warto się zainteresować?

Tablety przemysłowe dla biznesu – przegląd ofert

Na rynku tabletów przemysłowych wyróżnia się dwóch producentów – Bluebird i Winmate. Obie firmy tworzą standardy jakościowe dla tego typu urządzeń, wyposażając je we wszelkie potrzebne funkcje. Na samym początku warto zaznaczyć, że tablet przemysłowy nie różni się pod względem systemów operacyjnych od rozwiązań przeznaczonych dla klientów indywidualnych. Tablety przemysłowe korzystają z systemów Android i Windows, dzięki czemu ich obsługa okazuje się powszechnie znana i intuicyjna. Firmy mają także możliwość szybkiego pobrania użytecznych aplikacji, a także stworzenia dedykowanego oprogramowania dla swojej platformy. Wybierając tablet przemysłowy dla biznesu, warto zwrócić szczególną uwagę na wydajność podzespołów hardware. Na liście oczekiwanych parametrów znajdziemy zatem wysoką rozdzielczość ekranu (niezwykle przydatną do efektownej prezentacji produktów podczas spotkań z kontrahentami), czy dużą ilość pamięci wewnętrznej i RAM. Ogromne znaczenie niesie także wydajność samego procesora. Dla przykładu, urządzenie Winmate M116P o przekątnej ekranu 11” daje pełną paletę funkcji i najwyższe parametry specyfikacji. Tuż obok niego plasuje się model Winmate M101S, wyposażony w dysk SSD dla szybkiego odczytu i zapisu danych.

Jeśli poszukujesz urządzeń o doskonałej relacji ceny do jakości, firma Bluebird proponuje m.in. tablet przemysłowy RT101. Rozdzielczość HD przy przekątnej ekranu 10,1” umożliwia swobodną pracę z danymi tekstowymi, obrazami czy prezentacjami, poprawiając zarazem wydajność samej baterii.

Dynamika działań biznesowych wymaga niekiedy zwiększonej mobilności. Kompaktowe tablety przemysłowe o przekątnej ekranu 8 cali świetnie sprawdzą się w firmach transportowych, magazynach, czy sklepach wielkopowierzchniowych. W tej kategorii produktów warto zainteresować się modelem Bluebird RT080, z rozdzielnością ekranu 1920×1080, dobrym aparatem, oraz optymalną ilością pamięci RAM. Tablety przemysłowe do użytku biznesowego nadają się wprost idealnie. Nawet jeśli nie wykorzystasz ich odporności na siarczyste mrozy i nie będziesz testował normy IP68, zanurzając tablet w wodzie – wytrzymała obudowa wraz z wydajnymi podzespołami zagwarantują bezawaryjność na wiele lat. Jednorazowa inwestycja w tablet przemysłowy zaowocuje długotrwałym, bezpiecznym użytkowaniem.

Tablety przemysłowe M2T

Jednym z największych dystrybutorów urządzeń mobilnych dla przemysłu i biznesu w Polsce od lat pozostaje sklep M2T. Warto zapoznać się z ofertą tabletów przemysłowych od M2T, stworzoną na podstawie opinii napływających z rynku. Na stronie www.m2t.com.pl znajdziesz ofertę kilkunastu modeli tabletów przemysłowych, dzięki którym zrealizujesz zadania każdej dziedziny biznesu.

Poprzedni artykułArchiwizacja dokumentów w Warszawie – czy powierzenie jej profesjonalistom to dobry pomysł?
Następny artykułCzym jest kuter masarski?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj