W twoim życiu intymnym zabrakło dawnego ognia? Istnieje wiele sposobów na jego ponowne wzniecenie. Jednym z nich są kostiumy erotyczne. Dlaczego warto na nie postawić i jak przekonać partnera do przebieranek?

Rutyna, czyli kłopoty w raju

Każdy związek przechodzi różne formy namiętności. Zwykle najsilniejsze uczucia towarzyszą nam na początku. Bywają pary, które do szału zmysłów dochodzą powoli. W jednym i drugim przypadku przychodzi moment, gdy napięcie erotyczne nieco opada. To ten czas, gdy sięgamy po gadżety lub kostiumy erotyczne. Te pierwsze zyskały już pewną popularność. Kostiumy kojarzą się z większą ekstrawagancją, na którą nie każdy się decyduje. Czy każdy z nas potrzebuje takich bodźców? Nie. Ale warto wiedzieć, że tego typu atrakcje istnieją i są dostępne na wyciągnięcie ręki. Zanim powiesz kategoryczne nie, przekonaj się, że wiesz, z czego rezygnujesz.

Kostiumy erotyczne i przebrania

Branża erotyczna przestała się kojarzyć z filmami pornograficznymi. Po bieliznę erotyczną sięgamy znacznie częściej, niż kiedyś. Producenci dbają o to, aby ich propozycje były nie tylko kuszące, ale też estetycznie wykonane i wygodne. Nie musisz sypiać w bawełnianej koszulce, jeśli jej alternatywą jest przyjemna w dotyku babydoll, obszyta koronką. Mało kto reaguje negatywnie na widok bielizny erotycznej. Znacznie trudniej nam zaakceptować kostiumy erotyczne. Skąd niechęć i dlaczego przejawiają ją głównie kobiety? Kostiumy są szyte głównie dla nich. Wiele pań obawia się tej intymnej konfrontacji. Porównują swoją figurę ze zdjęciem modelki w stroju seksownego kociaka i nie czują się z tym dobrze.

Dystans, czyli wstęp do udanego wieczoru

Jak przekonać partnerkę, że kostiumy erotyczne to dobry pomysł na wspólny wieczór? Niektóre panie dochodzą do tego wniosku same. Innym warto podrzucić celne argumenty. Jeśli nie są zwolenniczkami przebieranek, niech erotyczne poszukiwania zaczną od niewielkiego gadżetu. Zabawna miotełka jako atrybut seksownej gosposi już jest w stanie urozmaicić wspólną zabawę. Jeśli sprawdzi się jako gadżet, warto dobrać do niej odpowiedni strój. Skoro zakłada go kobieta, niech ona wybiera fason. Panowie mogą podpowiedzieć model, który niekoniecznie przypadnie partnerce do gustu.

Teatr we dwoje

Dlaczego warto korzystać z kostiumów erotycznych? To miłe urozmaicenie życia erotycznego. Świetnie sprawdzi się w wieczór, kiedy mamy więcej wolnego czasu. Zabawa w przebierankę wpuszcza do sypialni trochę luzu i poczucia humoru. Dzięki niej można się dowiedzieć czegoś nowego o potrzebach swojego partnera. Na czas seksualnych igraszek w przebraniu można wejść w rolę policjantki, pielęgniarki, lub seksownej Słowianki. Wieczór z innym scenariuszem niż zwykle poprawia samopoczucie, ładuje akumulatory, buduje więź pary.

Zabawa w przebieranki ma sens, gdy daje przyjemność obojgu partnerom. Zadbaj o miłe wrażenia, a chętniej wrócicie do randki w kostiumie.

Poprzedni artykułChromatografia gazowa bez tajemnic – Na czym polega analiza związków lotnych?
Następny artykułCo musisz wiedzieć o taśmach tekstylnych do uszczelniania okien?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj