zestaw komór rękawicowych hipoksyjnych z funkcją pracy jako izolator

Szukając zaufanego partnera w zakresie wyposażenia laboratorium, warto zwrócić uwagę na ofertę firmy ITS Science. To zespół profesjonalistów i doświadczonych ekspertów w zakresie wyposażania profesjonalnych laboratoriów oraz dystrybucji wydajnych, sprawdzonych i bezpiecznych materiałów eksploatacyjnych. Firma specjalizuje się również w produkcji, instalacji i wdrażaniu najwyższej jakości kompleksowych rozwiązań dla szeroko rozumianego przemysłu zgodnie z dostarczoną specyfikacją techniczną. Na zamówienie klienta projektowane i produkowane są m.in. komory rękawicowe do ochrony operatora i ochrony produktu, zabudowy linii produkcyjnych w strefach czystych – RABS, przepływowe sterylizatory powietrza UV-C, sterylizatory pomieszczeń z wykorzystaniem technologii VHP, urządzenia filtrowentylacyjne wraz z rękawami odciągowymi w wersji mobilnej i stacjonarnej, urządzenia filtrujące rozpuszczalniki używane w pomiarach rozkładu wielkości cząstek, unikatowe zestawy do prowadzenia procesów ciągłej ekstrakcji cieczowej i inne.

Firma oferuje wysokiej jakości produkty w optymalnej cenie oraz gwarantuje kompleksową obsługę serwisową, pomoc aplikacyjną, instalację sprzętu u klienta, wsparcie gwarancyjne i pogwarancyjne. Jeśli zatem szukasz do swojego laboratorium np. komory rękawicowej czy materiałów eksploatacyjnych (fiolek, wymazówek), zapoznaj się z ofertą ITS Science.

Zaufaj profesjonalistom

Zakup sprzętu i materiałów do laboratorium to bardzo odpowiedzialne zadanie. Z reguły wiąże się z dużymi wydatkami, dlatego warto minimalizować ewentualne błędy lub nietrafione zakupy. Dobrym i sprawdzonym rozwiązaniem będzie powierzenie wyposażenia laboratorium uznanej firmie, w której pracują profesjonaliści. W tym zakresie zdecydowanie wyróżnia się ITS Science. Firma jest autoryzowanym dystrybutorem urządzeń laboratoryjnych oraz materiałów eksploatacyjnych takich marek jak: Beckman Coulter, ColiMinder, Delfin, Airbravo, ERA Waters. Pracownicy marki ITS Science posiadają wieloletnie doświadczenie w swojej dziedzinie. ITS Science specjalizuje się także w produkcji zaawansowanego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby klientów. Każdy z oferowanych produktów charakteryzuje się najwyższą rynkową jakością oraz zgodnością z rygorystycznymi wymaganiami prawnymi, które musi spełniać profesjonalny sprzęt laboratoryjny.

Produkcja urządzeń na miarę

Produkcję wysoce specjalistycznego sprzętu laboratoryjnego firma ITS Science rozpoczęła w 2020 roku. Oferta skierowana jest do wymagających klientów z sektora produkcyjnego i badawczego, szczególnie tych, którzy poszukują rozwiązań innych, niż standardowe, dostępne na rynku. Produkowane na zamówienie urządzenia i systemy są zawsze starannie dobrane i skonfigurowane do indywidualnych potrzeb Klientów. Inżynierowie ITS Science tworzą od podstaw m.in. komory rękawicowe glovebox, które wykorzystywane są w procesie badawczym i produkcyjnym w warunkach wysokiej sterylności. 

Dzięki temu, że specjalistyczne urządzenia laboratoryjne są produkowane na zamówienie, klienci zyskują gwarancję, że zamówiony sprzęt spełni ich kryteria i potrzeby, a także doskonale odnajdzie się w danej przestrzeni. Oczywiście eksperci ITS Science zdają sobie sprawę z tego, że klienci nie zawsze posiadają niezbędne doświadczenie, aby precyzyjnie określić swoje zapotrzebowanie. Zespół ITS Science na bazie swojego doświadczenia i wiedzy pełni często rolę fachowego doradcy, który pomoże wybrać optymalne rozwiązanie pod kątem funkcjonalności i kosztów. 

Przy realizacji każdego zlecenia pracuje doświadczony zespół inżynierów, wyspecjalizowany w zakresie projektowania, automatyki, programowania oraz montażu. Funkcjonalności, wymiary oraz geometria urządzeń dostosowywane są do indywidualnych wymogów klienta. Realizację zamówienia poprzedzają konsultacje technologiczne, następnie wykonywany jest projekt urządzenia, przygotowana jest także pełna dokumentacja techniczna. Zakres prac obejmuje również dostarczenie i uruchomienie maszyny, instalację oprogramowania, a także konfigurację ustawień pod kątem indywidualnych potrzeb zamawiającego.

Dzięki zorientowaniu na potrzeby klienta wszystkie urządzenia są optymalnie dopasowane do wymagań, spełniają również rygorystyczne normy i są zgodne z obowiązującymi przepisami. Produkowane przez ITS Science urządzenia posiadają wszelką wymaganą w produkcji farmaceutycznej dokumentację: AR, CCA, DQ, IQ, OQ, PQ. Produkcja urządzeń w ITS Science prowadzona jest zgodnie z normami ISO.

Komory rękawicowe od ITS Science

W ofercie ITS Science znajdują się m.in. komory rękawicowe typu Glovebox, które mają za zadanie skutecznie zabezpieczać czynności, procesy lub operatorów w laboratoriach naukowych i przestrzeniach produkcyjnych. W zależności od indywidualnych potrzeb zamawiającego (pożądanych rozmiarów, geometrii komory, umiejscowienia śluz, wyposażenia, docelowych warunków pracy), w ITS Science tworzone są różne rodzaje komór:

  • komory przeznaczone do ochrony operatora, tzw. izolatory, 
  • komory do ochrony produktu, 
  • komory hipoksyjne.
  • i inne.

Komory do ochrony operatora, czyli izolatory farmaceutyczne, wykorzystywane są w procesach laboratoryjnych czy czynnościach produkcyjnych, w których konieczne jest zachowanie odpowiednich parametrów takich jak: wilgotność powietrza, stężenie gazów, czy ciśnienie. Komora pozwala operatorowi wykonywać swoją pracę w wyizolowanej przestrzeni roboczej, dzięki czemu zwiększa się bezpieczeństwo pracownika. Ten typ komór wykorzystywany jest przede wszystkim w przemyśle medycznym, farmaceutycznym i chemicznym. 

Komory do ochrony produktu to idealne rozwiązanie dla klientów, którym zależy na zachowaniu pełnej czystości produktu. Dzięki nim minimalizuje się ryzyko dostania się do niego bakterii i zanieczyszczeń, których głównym źródłem jest operator. Praca w tak wyizolowanej przestrzeni roboczej pozwala na prowadzenie nawet bardzo skomplikowanych procesów badawczych i produkcyjnych.

Urządzenia różnią się pod względem konstrukcji, konfiguracji, rodzaju użytego materiału konstrukcyjnego. Wszystkie tworzone są pod konkretne zamówienie, z uwzględnieniem zakresu prac prowadzonych w ich wnętrzach, rodzaju przechowywanych wewnątrz substancji, wymaganego składu atmosfery ochronnej, przestrzeni potrzebnej do sterowania procesami prowadzonymi w komorze, czy umiejscowienia komory w pomieszczeniu laboratoryjnym. 

Komory rękawicowe oferowane przez ITS Science wyróżniają się jakością, niezawodnością, wysoką dbałością o detale, a także spełniają normy rynkowe i prawne. Dzięki temu z powodzeniem wykorzystywane są w specjalistycznej produkcji oraz w pracach badawczych. Każda komora jest dostosowana do specyficznych potrzeb ludzi, którzy będą z niej korzystać, często wyposażona jest także w unikalne funkcje i urządzenia towarzyszące.

Fiolki dystrybuowane przez markę

Poza produkcją urządzeń na zamówienie, ITS Science zajmuje się także dystrybucją wysokiej jakości materiałów eksploatacyjnych. Wszystkie oferowane materiały, zanim trafią do sprzedaży, muszą przejść szereg rygorystycznych testów, a także być zgodne z międzynarodowymi przepisami i standardami. 

Wśród materiałów eksploatacyjnych w ofercie znajdują się m.in. fiolki. W ITS Science klient może zakupić fiolki szklane o pojemności 40 ml lub fiolki polietylenowe o pojemności 60 ml.

Są to produkty amerykańskiej firmy ERA Waters – akredytowanej według ISO Guide 34. Spełniają najwyższe wymagania farmakopealne, są to jedne z najlepszych fiolek dostępnych na rynku. Każde opakowanie fiolek jest zweryfikowane pod względem jakości uzyskiwanych wyników, czego potwierdzeniem jest certyfikat dołączony do opakowania.

Fiolki szklane o pojemności 40 ml – wykorzystywane są m.in. w badaniach jakości wody w produkcji farmaceutycznej. Są sprawdzane w akredytowanym laboratorium zgodnie z normą ISO 17025 i weryfikowane pod względem jakości uzyskiwanych wyników. Fiolki szklane 40 ml są wykorzystywane do pracy z analizatorami takich producentów jak: Hach, Teledyne, Sievers i Beckman Coulter. Poza fiolkami firma ITS Science dostarcza również pasujące do nich korki z septami.

Fiolki polietylenowe 60 ml – odpowiednie do analizatorów marki Anatel. Wykorzystywane są głównie w branży farmaceutycznej. Służą do badania jakości wody, do analizy TOC w wodzie ultraczystej. Spełniają ogólne farmaceutyczne wymagania dotyczące wody zawarte w USP <1231> oraz specyficzne wymagania dotyczące TOC zawarte w USP <643> i EP 2.2.4.4. W ofercie poza fiolkami są również pasujące do nich korki z septami.

Wymazówki i inne produkty do walidacji czyszczenia

Doświadczeni specjaliści ITS Science zajmują się także dystrybucją produktów do walidacji czyszczenia. Wśród produktów w tej kategorii znajdują się m.in. duże wymazówki poliestrowe, pozwalające na wygodne pobieranie próbek i wymazów. Stosowane do walidacji czyszczenia, przy pomiarach zawartości całkowitego węgla organicznego (TOC). Wyróżnikiem produktu jest niski poziom interferencji (< 50.0 ppb TOC). Możliwość łatwego odłamania główki zapewnia bezpieczną i higieniczną pracę.

Ponadto w kategorii produktów do walidacji czyszczenia znajdują się m.in.: szablony teflonowe zapewniające wysoką precyzję pobierania próbek z różnych powierzchni oraz płytki walidacyjne. Na życzenie klienta szablony mogą być wykonane ze stali nierdzewnej. Płytki walidacyjne dostępne są w różnych rozmiarach i kształtach, wykonywane są z polimeru, szkła i metalu.

Poprzedni artykułJak zorganizować rozrywkowy weekend w mieście?
Następny artykułTerenowe wózki widłowe – co powinieneś o nich wiedzieć

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj