Kto i kiedy korzysta z wynajmu samochodu dostawczego? W przypadku indywidualnych klientów najczęściej jest to taka okazja, jak przeprowadzka. Użycie samochodu, którym będzie można jednorazowo przewieźć wiele rzeczy w sposób bezpieczny zarówno dla nich, jak i też dla uczestników ruchu drogowego, jest wówczas konieczne. Z aut dostawczych korzystają rzecz jasna również firmy, trudniące się spedycją i transportem. Dlaczego nie wykonują własnymi samochodami? Bo korzystając z wynajmu mogą dostosować dany pojazd do konkretnych potrzeb klienta. A przecież jest to najważniejsze w każdej działalności, również w transporcie osobowym i spedycji.

Rodzaje dostawczaków do wynajęcia

Jeśli interesuje cię wynajem aut dostawczych w Warszawie to pamiętaj, że najważniejszą kwestią będzie oczywiście rodzaj transportowanego załadunku. Firma oferująca krótkoterminowy lub długoterminowy wynajem oferuje samochody typu blaszak, kontener, także taki, który jest wyposażony w windę ułatwiającą załadunek. Dostępne są też auta brygadowe typu DOKA, skrzynia otwarta, plandeka, komora dubel, a także vany na osiem lub dziewięć osób. Tego typu pojazdy do przewozu osób są często wykorzystywane przez zespoły muzyczne, drużyny sportowe, czy innego rodzaju grupy osób, które muszą bezpiecznie dotrzeć na miejsce swej pracy lub wypoczynku, a nie jest to możliwe przy użyciu zwykłego osobowego auta.

Dostawcze samochody – wynajem na godziny, krótkie lub długie terminy

Czy z samochodu na wynajem można korzystać przez wiele tygodni a nawet miesięcy? Tak, takie rozwiązanie według wielu użytkowników jest bardzo opłacalne. Firmy korzystające z takiej opcji cieszą się różnymi udogodnieniami, wynikającymi chociażby z tego, że nie trzeba samodzielnie troszczyć się o ubezpieczenie, przeglądy czy serwis auta. Danego dnia może być nam potrzebny konkretny rodzaj samochodu, za kilka dni otrzymamy zlecenie transportowe, wymagające użycia zupełnie innego. Firmy transportowe, chcąc zachować elastyczność, w takiej sytuacji wolą korzystać z wynajętych samochodów, które spełniają wszelkie potrzeby danego zlecenia.

Poprzedni artykułFulfilment – jak działa?
Następny artykułJak wykorzystać coboty w przedsiębiorstwie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj