Planujesz transport towarów do Rumunii, Kosowa lub Słowenii i poszukujesz najlepszego partnera z branży TSL, dzięki któremu wszystko pójdzie sprawnie? Mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Najlepsza firma transportowa – transport Rumunia, transport Kosowo, transport Słowenia

Firma transportowa 3CARGO na rynku TSL działa już od ponad 11 lat. Stabilną i silną pozycję pośród liderów w branży logistycznej zdobyła dzięki specjalizacji, jaką jest organizacja regularnych transportów do krajów mieszczących się poza Unią Europejską.

W ofercie 3CARGO znajdziesz między innymi takie usługi transportowe, jak:

  • transport Rumunia,
  • transport Kosowo,
  • transport Słowenia.

Już za chwilę dowiesz się więcej na temat transportu do Rumunii, Kosowa i Słowenii w wykonaniu firmy 3CARGO.

Transport Rumunia

W 2020 roku Rumunia znalazła się na 15. miejscu pośród krajów z całego świata, będących odbiorcami polskich towarów. Rumuńskie firmy z chęcią kupują od Polaków żywność, półprodukty elektroniczne oraz urządzenia mechaniczne. Ponadto, Polacy z chęcią inwestują w Rumunii, dostrzegając ogromny potencjał, jaki drzemie na tamtejszym rynku.

Nic więc dziwnego, że wśród rodzimych przedsiębiorców, poważnie poszukujących tam rynku zbytu dla swoich produktów, wzrasta zainteresowanie taką usługą, jak transport. Rumunia rozwija się coraz bardziej dynamicznie, stając się perspektywiczną przestrzenią biznesową.

Choć firm oferujących transport do Rumunii jest sporo, nie każda ma doświadczenie w obsługiwaniu tej lokalizacji. Tymczasem ważna jest możliwość kompleksowej obsługi – od pomocy przy kompletacji dokumentacji, poprzez regularny transport odpowiedniej wielkości pojazdami czy magazynowanie, aż po dystrybucję do klienta końcowego.

Firma transportowa 3CARGO oferuje korzystną czasowo i finansowo Rumuńską Linię Paletową (RULL), w ramach której możesz liczyć na pełne wsparcie podczas obsługiwania wymian handlowych z rumuńskimi kontrahentami. Wyjazdy do Rumunii odbywają się 2 razy tygodniowo, dostawy nawet do najbardziej odległych zakątków tego kraju realizowane są w terminie 3-5 dni roboczych. Ponadto, masz stały kontakt z dedykowanym opiekunem klienta, który na bieżąco informuje Cię o statusie przesyłek.

Transport Kosowo

Kraje bałkańskie, wśród których popularną destynacją kontraktów handlowych jest chociażby Kosowo, ostatnimi czasy przeżywają swój rozkwit. Spore zainteresowanie polskich przedsiębiorców tamtejszymi regionami wynika również z bliskiej odległości od naszego kraju.

Dzięki temu są oni w stanie znacznie ograniczyć koszty, jeśli chodzi o transport. Kosowo – wraz z kilkoma innymi krajami na Bałkanach – jest kierunkiem obsługiwanym przez firmę transportową 3CARGO w ramach Bałkańskiej Linii Usług Eksportowych (BLUE).

Nielimitowany tranzyt drobnicowy każdego rodzaju ładunków (również niestandardowych i niebezpiecznych) realizowany jest z Polski do Kosowa w ciągu 4-5 dni, w systemie “door-to-door”. Wyjazdy odbywają się regularnie, 1-2 razy w tygodniu.

Stawka transportowa jest atrakcyjna i realizowana w modelu “all-in”, dzięki czemu nie musisz obawiać się ukrytych kosztów czy dodatkowych opłat. Możesz też liczyć na stały kontakt z opiekunem klienta.

Transport Słowenia

Słowenia stanowi kolejny wymarzony wręcz rynek zbytu dla polskich firm. Nic więc dziwnego, że coraz większa liczba rodzimych przedsiębiorców decyduje się tam znajdować partnerów handlowych i rozwijać swoje biznesy.

By współpraca z zagranicznymi kontrahentami w tych rejonach mogła przebiegać sprawnie, najważniejszy jest stabilny transport. Słowenia jest jednym z krajów obsługiwanych w zakresie logistyki przez 3CARGO.

W ramach linii X-DOCK firma transportowa zapewni Ci stałe wyjazdy z przesyłkami drobnicowymi, które odbywają się 2 razy w tygodniu. Towary przewożone są z Polski do Słowenii w ciągu 1-2 dni, w systemie “door-to-door”. Proces logistyczny obsługiwany jest w całości, a dostęp do informacji dotyczących lokalizacji Twojego ładunku masz na każdym etapie transportu, dzięki ciągłemu kontaktowi z opiekunem z ramienia firmy.

3CARGO nie wprowadza żadnych limitów, dodatkowych warunków czy opłat, ani ukrytych kosztów. Umożliwia Ci również transport do Słowenii niestandardowych ładunków, łącznie z materiałami niebezpiecznymi, dzięki czemu nie musisz się ograniczać w biznesie.

Firma transportowa 3CARGO – Twój najlepszy partner w logistyce

Podejmując się współpracy z firmą transportową 3CARGO masz pewność sprawnej i kompleksowej obsługi ładunków na paletach eksportowanych do Rumunii, Kosowa i Słowenii. Przesyłki są odbierane z każdego miejsca w Polsce i dostarczane na całym terenie wspomnianych krajów.

Regularność wyjazdów, profesjonalna obsługa spedycyjna i dedykowany opiekun oraz możliwość skorzystania z ubezpieczenia cargo sprawiają, że bez zmartwień możesz rozwijać swój biznes na bardzo perspektywicznych rynkach zagranicznych.

Pełna oferta tej firmy transportowej znajduje się pod adresem https://www.3cargo.com/. Zachęcamy do zapoznania się.

Poprzedni artykułPleśń w mieszkaniu – domowe sposoby
Następny artykułOdmiany taśm izolacyjnych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj