Automatyzacja wkracza do wszystkich dziedzin działalności, gdyż usprawnia działanie każdej firmy. Zwłaszcza obsługa klienta w firmie kurierskiej wymaga stałego, wysokiego poziomu i sprawności. Zapewnić może go delivery software, koordynując wszystkie procesy związane z obsługą przesyłek.

Satysfakcja klienta

Software wysyłki do domu to oprogramowanie, w którego skład wchodzi między innymi funkcjonalna strona internetowa do obsługi klientów. Ci mogą dzięki temu wygodnie zarejestrować i wycenić przesyłkę oraz zamówić kuriera. Strona jest łatwa w obsłudze i klient z łatwością ustali czas nadania i odbioru przesyłki, a także pobierze list przewozowy i fakturę. System wysyłki do domu pozwala na przesłanie SMS lub e-maila z informacją o odbiorze przesyłki. Umożliwia ponadto śledzenie drogi paczki w rzeczywistym czasie. Program minimalizuje formalności do minimum, co znacznie zwiększa satysfakcję klienta.

Korzyść dla firmy

Delivery software automatyzuje wszystkie procesy logistyczne, przydzielając kurierów i planując ich trasę. Dzięki temu firma kurierska może znacznie podnieść wydajność, obsługując większą ilość przesyłek. System dostawy do domu to narzędzie pozwalające na optymalizację wszystkich procesów, dzięki czemu przedsiębiorstwo oszczędza mnóstwo czasu. Jego zaletą jest monitorowanie przesyłek w czasie rzeczywistym przez pracodawcę, który widzi trasę kuriera i w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń może szybko reagować. Software courierski eliminuje także nieuczciwość pracowników. Pozwala na generowanie raportów i statystyk, co ułatwia podejmowanie decyzji biznesowych.

Pozostałe zalety systemu

Software dostawy do domu ułatwia także pracę kurierów. Funkcje takie jak czytnik kodów kreskowych oraz elektroniczne potwierdzenie odbioru eliminują konieczność tradycyjnego wypełniania dokumentów i skracają czas obsługi klienta. Courier management system jest wielojęzyczny i obsługuje wiele walut. Wykorzystanie go ma realny wpływ na sprawność prowadzenia firmy kurierskiej. Skupia niezbędne do sprawnego działania narzędzia w jednym miejscu i pozwala na pełen nadzór nad wszystkimi procesami.

Courier software daje możliwość oszczędności i zmniejszenia formalności w firmie kurierskiej. Skutecznie zwiększa satysfakcję klienta i pozwala na kompleksowe zarządzanie przesyłkami.

Poprzedni artykułBezolejowe sprężarki śrubowe – gdzie warto je zastosować?
Następny artykułOświetlenie sceny – na co zwrócić uwagę?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj