Inteligentny piekarnik dual cook flex dla kulinarnych mistrzów

Od teraz każdy z nas może być profesjonalnym szefem kuchni. Z Samsung dual cook flex poznasz tajniki innowacyjnego pieczenia i obsługi piekarnika zgodnie z zasadami inteligentnego domu. Dowiedz się, jak łatwo sprawić, by pobyt w kuchni nie był tylko domowym obowiązkiem, ale również przyjemnością w najlepszym wydaniu.

Piekarnik dual cook flex dla komfortu pieczenia

Poznaj piekarnik Samsung dual cook flex. To nowoczesny sprzęt kuchenny, który doskonale wpisuje się w ramy trendu tworzenia inteligentnego domu. Domu, w którym rzeczywiście czujemy się komfortowo i naprawdę odpoczywamy. Domu, w którym wyposażenie jest stworzone, by ułatwiać nam życie, a nie zabierać czas.

Właśnie taki jest najnowszy piekarnik pod zabudowę. Blisko 50 programów pieczenia, w tym kilka automatycznego czyszczenia. Innowacją są dwie komory pieczenia, dzięki czemu w jednym czasie można piec różne potrawy, nie martwiąc się o nieodpowiednią temperaturę obróbki termicznej czy przenikanie zapachów. Od teraz możesz jednocześnie piec ulubione ciasto z kruszonką i soczyste ryby. To naprawdę proste.

Inteligentny piekarnik pod zabudowę

Samsung dual cook flex wyróżnia się nowoczesnością. Śledząc najnowsze trendy zgodne z rozwojem technologii, nietrudno zauważyć, że do naszych domów wkrada się wiele innowacyjnych rozwiązań. Tak też jest w przypadku sprzętów do serca naszych nieruchomości, czyli właśnie kuchni. Doskonałym przykładem jest piekarnik dual cook flex.

Jego inteligencja to nie tylko nowoczesne funkcje, dzięki którym pieczone dania są najlepszej jakości. Ten piekarnik pod zabudowę możesz sterować zdalnie. Wystarczy odpowiednia aplikacja ściągnięta na osobisty smartfon, by zarządzać nim, będąc daleko od domu. Dzięki aplikacji możesz włączać i wyłączać piekarnik, możesz zmieniać jego funkcje, możesz go czyścić i zmieniać ustawienia. Co więcej, możesz ściągać najlepsze przepisy oraz zerkać na historię pieczenia, by zaskakiwać domowników kulinarnymi nowościami.

Piekarnik, który myśli

Nie musisz być mistrzem gotowania, by przyrządzać pieczone potrawy niczym w najlepszej restauracji. Piekarnik dual cook flex sam dobierze odpowiednią moc grzania do konkretnych dań. Dzięki temu mięso będzie zawsze soczyste wewnątrz z chrupiącą skórką na wierzchu, a ciasto nigdy się nie spali.

Ciekawą opcją jest też automatyczne czyszczenie. Do wyboru masz czyszczenie piekarnika parą albo programem, który podgrzewa piekarnik do 500 stopni, zamieniając zanieczyszczenia w popiół. Utrzymanie go w należytej czystości jeszcze nigdy nie było takie proste.

Uwagę warto zwrócić też na nowoczesny design. Przyciemniana, czarna obudowa i ledowy sterownik podświetlony na niebiesko. Ten piekarnik nie tylko wygląda na inteligentny, on rzeczywiście taki jest. Zainwestuj w nowoczesne rozwiązania i ciesz się stołem zastawionym smakowitymi potrawami, przyrządzonymi w innowacyjnej technologii pieczenia.

Poprzedni artykułSMOG STOP: jak ogrzewać dom i nie truć środowiska ani siebie?
Następny artykułEtapy budowy hali stalowej

1 KOMENTARZ

  1. Warto inwestować w nowoczesne technologie. Wprawdzie nie posiadam takiej kuchenki, ale wiem, że jest warta swojej ceny. Posiadanie komfortu jaki daje ta kuchenka jest cenne. Która gospodyni domu nie chciał by mieć inteligentnego sprzętu kuchennego, który sprawia, że przyrządzanie dań jest przyjemnością.
    Wpis wart jest przeczytania. Z miłą chęcią powrócę na ten blog, bo znalazłem tu mnóstwo ciekawych wpisów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj