Farby do malowania drewna marki Beckers - jaki oferują stosunek jakości do ceny?

Produkty marki Beckers są powszechnie znane z wysokiej jakości, która idzie w parze z odpowiednio wyższą – w porównaniu z produktami innych marek – ceną. Farby do malowania drewna tego producenta nie stanowią tu wyjątku. Czy opłaca się po nie sięgać?

Dobra farba do drewna (a bardzo dobre są np. tutaj: http://www.pigmentologia.pl/oferta/farby/farba-do-drewna) kosztuje i nie ma sensu spierać się, że jest inaczej. Sięgając po produkty z najniższych półek nigdy nie osiągniemy takiego efektu, jaki moglibyśmy uzyskać posługując się markowym produktem. Chodzi tu zarówno o jakość ochrony malowanego drewna, jak i wizualny efekt końcowy wymalowania. Argumentem, który dodatkowo przemawia za produktami do drewna marki Beckers jest fakt, że są to farby ekologiczne i bezpieczne dla alergików oraz dzieci. Z ich pomocą możemy odmalować dziecięce zabawki, odrestaurować mebelki w pokoju dziecka, jak również wykonać projekty na zewnątrz. Wodorozcieńczalne emalie do drewna Beckers są bowiem przeznaczone do dekoracyjno-ochronnego malowania powierzchni drewnianych i drewnopodobnych wewnątrz i na zewnątrz.


A co z farbami do parkietu?
Najlepsza farba do dekoracji oraz ochrony drewnianego parkietu to lakier. W ofercie marki Beckers znajdziemy m.in. wodorozcieńczalny, jednoskładnikowy transparentny lakier na bazie dyspersji akrylowej. Ten rodzaj transparentnej farby do drewna tworzy na powierzchni malowanego przedmiotu gładką, przezroczystą powłokę, która zabezpiecza drewno przed uszkodzeniami mechanicznymi, jednocześnie tworząc odporne na działanie promieniowania UV i łatwe do utrzymania w czystości powierzchnie o dowolnym wykończeniu. Lakiery do drewna są dostępne jako farby matowe, półmatowe i z połyskiem.

Jeśli prze polakierowaniem chcielibyśmy zmienić kolor drewna możemy sięgnąć po bejce. Bejce to farby przeznaczone do malowania surowych powierzchni drewnianych. Szeroka gama kolorystyczna oraz łatwość pracy z produktem sprawiają, że każdy może odmienić charakter swojego domu. W palecie bejc do drewna znajdziemy farbę w kolorze białym i szarym, jak również mniej klasycznych odcieniach.


A zastosowania zewnętrzne?
Farba do malowania drewna na zewnątrz powinna chronić drewniane powierzchnie przed nadmierną nasiąkliwością oraz zbyt gwałtownym wysychaniem, które prowadzą do przyspieszonej degradacji drewnianych elementów. Najlepszą farbą w tym przypadku jest emalia zewnętrzna. Emalie do drewna Beckersa są farbami uniwersalnymi, co oznacza, że można je wykorzystywać zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i malowania drewna na zewnątrz.

Warszawa – gdzie znajdę farby do drewna Beckers?
Farby do drewna Beckers znajdziemy w większości marketów budowlanych na terenie Warszawy. Niestety na ogół tylko podstawowe kolory. Jeśli interesują nas kolorowe farby do drewna w niestandardowych odcieniach, takich jak turkus czy złoto na zakupy powinniśmy się udać do dobrego sklepu z farbami. Takim sklepem jest m.in. Studio Farb Pigmentologia, w którym znajdziesz całą gamę farb do drewna w różnych kolorach i o różnym wykończeniu – matowym, półmatowym i na wysoki połysk.

Poprzedni artykułAkcyza za samochód w Warszawie – pomoc przy formalnościach
Następny artykułJak zacząć przygodę z bankowością elektroniczną? Podpowiadamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj