Dochodowa pieczarkarnia to przede wszystkim wysokiej jakości sprzęt. Ten biznes nigdy nie stoi w miejscu. Aby zbierać więcej pieczarek, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów produkcji i zbioru oraz oszczędności czasu, niezbędne jest profesjonalne i nowoczesne wyposażenie. Jakie elementy decydują o tym, że pieczarkarnia jest nowoczesna, ale przede wszystkim dochodowa?

Wózki do zbioru pieczarek

Ergonomiczne wózki o odpowiednich rozwiązaniach konstrukcyjnych, przyspieszają zbiór i podnoszą jego efektywność. W tej samej jednostce czasu zbieramy więcej, przy niższej ilości zatrudnionych.

Lampy do pieczarkarni

W pieczarkarni, która przewiduje formę dezynfekcji w postaci parowania komór, wymagane jest zastosowanie lamp zachowujących warunek szczelności IP68. Tylko taka lampa przez lata będzie pracowała bezawaryjnie, wyeliminuje konieczność szybkiego zakupy kolejnej, oszczędzając nasz czas i pieniądze.

Regały do pieczarkarni

W zależności od wielkości uprawy, należy także dopasować rozmiar regałów. Najlepsze to te wykonane z aluminium, które nie koroduje, a jednocześnie zapewnia odpowiednie rozproszenie światła w komorach uprawowych. Takie regały posłużą przez całą żywotność pieczarkarni, bez konieczności wymiany.

Maty pod podłoże

Służące do wciągania podłoża na półki regałów i wyciągania go po zużyciu, maty pod podłoże wysokiej jakości, posłużą nam nawet 15 lat, w pełni swoich właściwości. Stworzone z wytrzymałych materiałów, nie wyciągają się, ani nie zwężają.

Wagi do pieczarek

Waga z wyższej półki cenowej posiada dwu letnią gwarancję producenta. Otrzymujemy więc zapewnienie płynnej i bezawaryjnej pracy przez długi okres. Dodatkowo jeśli oczekujemy w pełni ekonomicznego, przenośnego urządzenia, waga zasilana bateriami sprawdzi się pod każdym względem.

Sterowanie klimatem pieczarkarnia

Kontrolę nad każdym etapem wzrostu, jednorodność plonu, a w konsekwencji wyższe zbiory zapewni nam średniej oraz wyższej jakości sterowanie klimatem pieczarkarni. Zachowanie najwyższej jakości grzyba oraz oszczędność na wentylacji, ogrzewaniu i chłodzeniu, to synonim nowoczesnej i efektywnej pieczarkarni.

Noże do zbierania pieczarek

Najlepsze noże zagwarantują długą pracę bez uszczerbku na jakości. Ostrza noża nie stępią się szybko, a rękojeść wytrzyma eksploatację odpowiedni do ceny okres.

Podlewanie pieczarek

Zautomatyzowany podpółkowy system nawadniania zapewni zoptymalizowane i precyzyjne podlewanie grzyba, przez cały okres uprawy. Sterowany automatycznie, bez konieczności ingerencji człowieka (przy zaawansowanych systemach dostajemy także dostęp do sterowania bezpośrednio z ekranu smartfona), gwarantuje jednorodność plonu.

Pokrycie tuneli

Wysokiej jakości materiał, którym pokryte są tunele, zagwarantuje ich długą żywotność. Nawet przez 15 lat nie wystąpią w takim pokryciu przenikania, dziury oraz zachowana zostanie w pełni odporność na warunki atmosferyczne.

Inwestycja w profesjonalne, nowoczesne i trwałe wyposażenie pieczarkarni, pozwoli na długoterminowe zwiększenie zysków, poprzez wysokie plony przy jednoczesnym obniżeniu kosztów produkcji, zbioru, a także zatrudnienia i utrzymania. Efektywne działanie pieczarkarni zapewni nam sprzęt najwyższej jakości od sprawdzonego i doświadczonego sprzedawcy GROWTIME. To dystrybutor wyposażenia do pieczarkarni najwyższej jakości, spełniającego wszelkie normy, nowoczesnego i w pełni profesjonalnego.

Poprzedni artykułWyjazdy szkolne zagraniczne – jak zorganizować wspaniałą przygodę?
Następny artykułKtóre części wózków widłowych psują się najczęściej?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj