W branży motoryzacyjnej coraz większym zainteresowaniem cieszy się bezinwazyjne usuwanie wgnieceń, dlatego też warto jak najszybciej zapisać się na profesjonalny kurs technik PDR. Dzięki zaawansowanym szkoleniom, można znacząco wzbogacić swoje Curriculum Vitae i zwiększyć jednocześnie swoje szanse na rynku pracy.

Dla kogo skierowany jest kurs?

Profesjonalny kurs technik PDR jest skierowany nie tylko dla zagorzałych miłośników motoryzacji, którzy od wielu lat pracują w branży, ale również dla osób, które chcą się przebranżowić. W Polsce brakuje doświadczonych techników, którzy specjalizują się w usuwaniu wgnieceń bez konieczności lakierowania, dlatego też warto jak najszybciej poszerzyć swoją dotychczasową wiedzę.

Co warto wiedzieć o kursie?

Na szkoleniach poruszane są nie tylko zagadnienia związane z techniką hakową (PDR), ale również zagadnienia związane z techniką klejową (Glue Pulling), która w ostatnim czasie cieszy się sporym zainteresowaniem. Dzięki szkoleniom można dowiedzieć się na przykład: jak idealnie przygotować stanowisko pracy, jak perfekcyjnie ustawić lampę i co najważniejsze – jak usunąć nawet dość spore wgniecenia.

Czy naprawa wgnieceń bez lakierowania jest możliwa?

W dzisiejszych czasach, dzięki nowoczesnej technologii naprawa wgnieceń bez potrzeby lakierowania jest jak najbardziej możliwa. Satysfakcjonujące efekty można osiągnąć dzięki popularnej metodzie PDR (ang. Paintless Dent Repair). Dzięki tej nowoczesnej metodzie, można usunąć wszelkie zabrudzenia bez potrzeby szpachlowania i lakierowania. Technika ta najprościej rzecz mówiąc polega po prostu na wypychaniu wgnieceń od spodu karoserii. Wgniecenia są wyciągane poprzez masowanie specjalnymi heblami albo przy pomocy specjalnego kleju. Aby skorzystać z tej techniki niezbędne są odpowiednie narzędzia i wiedza, którą można nabyć na kursie technik PDR. W Polsce jak na razie jest bardzo niewiele warsztatów, które korzystają z tej metody, dlatego też można znaleźć wielu potencjalnych klientów. Profesjonalny kurs technik PDR jest dobrym wyborem również dla osób prywatnych, które chcą przywrócić swoje auto do idealnego stanu.

Artykuł powstał we współpracy z https://szkoleniepdr.pl

Poprzedni artykułObiekty małej architektury
Następny artykułJakie magazyny na wynajem?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj