Słyszałeś już coś o workach big bag, ale nie wiesz, czy przydadzą się w Twojej firmie? A czy zdajesz sobie sprawę, że mogą być pomocne także na co dzień i warto je mieć w swoim domu? Worki big bag inaczej zwane kontenerami elastycznymi są powszechnie wykorzystywane do magazynowania i transportu wielu materiałów. Najczęściej można je zobaczyć w firmach, których profil związany jest z branżą budowlaną, transportową lub spożywczą. Jednak mogą być pomocne każdemu np. podczas budowy domu czy prac w ogrodzie. Poniżej znajdziesz ich krótką charakterystykę. Zapoznaj się z nią i zdecyduj czy worki big bag przydadzą się również Tobie?

Worki big bag – charakterystyka

Big bagi cieszą się dużą popularnością ze względu na ich liczne zalety. Przede wszystkim cechują się bardzo dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Ich nośność może wynosić nawet 1 tonę. Ponadto mają także ergonomiczne kształty, różne wymiary i pojemność. Ze względu na ich dobrą dostępność, uniwersalność i niską cenę są jednym z najbardziej popularnych opakowań. Dzięki tym cechom sprawdzają się w wielu przedsiębiorstwach branży chemicznej, rolno-spożywczej czy budowlanej. Powszechnie magazynuje się w nich i transportuje takie materiały jak: żwir, granulat, piasek, materiały budowlane, resztki poprodukcyjne lub chemikalia.

Istotnym plusem big bagów, który wyróżnia je na tle innych opakowań, jest możliwość zamówienia różnych modeli o zmiennych nośnościach. Najczęściej sprzedawane są big bagi 500 i 1000 kg. Big bagi 500 kg znajdują zastosowanie głównie w budownictwie, recyklingu lub podczas prac ogrodowych. Można w nich magazynować zarówno lekkie, jak i ciężkie materiały. Posiadają również specjalne uchwyty, które umożliwiają transport materiału na wózkach widłowych. Worki Big Bag 500 kg – Big-kam.pl to kontenery elastyczne, które zagwarantują Ci bezproblemowe magazynowanie i transport wielu materiałów.

Drugim popularnym modelem big bagów jest taki o nośności 1 tony. Zazwyczaj produkuje się go z tkaniny polipropylenowej. Jeżeli szukasz big bagów o nośności 1000 kg, które ponadto mogą być spersonalizowane konkretnie pod Twoje zamówienie, wybierz te z firmy Big-kam.pl. Worki Big Bag 1 tona – Big-kam.pl zostały dodatkowo zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwić użytkownikowi ich szybkie napełnianie i opróżnianie. Ze względu na indywidualne potrzeby, możesz wybrać wysokość kontenera oraz rodzaj dna: może być płaskie lub kwadratowe.

Worki big bag – gdzie kupić?

Kontenery elastyczne przyciągają wielu klientów swoją niską ceną i wielozadaniowością. Jeśli również interesuje Cię ich zakup, postaw na produkty rzetelnej firmy takiej jak Big-kam.pl. Worki big bag produkowane przez BIG-kam możesz zakupić w sześciu podstawowych modelach, które są przystosowane do przechowywania różnego rodzaju materiałów. Jeżeli jednak nie znajdziesz w ofercie modelu, który będzie w 100% spełniał Twoje potrzeby, skontaktuj się z firmą. Specjaliści zrobią wszystko, co w ich mocy, aby dostosować projekt do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Spersonalizowane big bagi produkowane przez BIG-kam uwzględnia tkaniny o różnej gramaturze, specyfikacji oraz nośności.

Worki big-bag są wybierane na co dzień nie tylko przez firmy, ale także klientów indywidualnych. Nic w tym dziwnego, ponieważ są w stanie zgromadzić zarówno odpady pochodzące z ogrodu, jak i ciężkie tworzywa pozostałe po budowie domu lub produkcji na dużą skalę w niejednej firmie. Są bardzo uniwersalne, a ich cena jest naprawdę atrakcyjna. To rozwiązanie dla magazynowania i transportu wielu sypkich materiałów.

źródło zdjęcia: freepik.com

Poprzedni artykułPoduszki ortopedyczne do spania – sposób na lepszy sen
Następny artykułUbezpieczenie telefonu: wady i zalety

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj