Zbiornik AgriMaster® o pojemności 25 000 l. – nowość w ofercie Kingspan Environmental

Wzrost popularności nawozów płynnych: zbiornik AgriMaster® o pojemności 25 000 – nowość  w ofercie Kingspan Environmental

  • Nawozy płynne cieszą się dużo większą popularnością niż nawozy stałe
  • Duża pojemność zbiornika przeznaczonego do przechowywania nawozów płynnych gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy oraz komfort użytkowania dla rolnika
  • Firma Kingspan Environmental wprowadza na rynek zbiornik AgriMaster® o pojemności 25 000 litrów

Nawozy płynne to wysoko skoncentrowane nawozy azotowe w formie wodnego roztworu saletrzano-mocznikowego przeznaczonego do przedsiewnego i pogłównego nawożenia roślin uprawnych i trwałych użytków zielonych. Dużą popularność zawdzięczają swoim właściwościom, komfortowi użytkowania oraz niższej niż nawozy stałe cenie. Głównymi zaletami nawozów płynnych są: szybkość i długotrwałość działania, precyzja i równomierność dawki oraz mniejsza pracochłonność przy ich wykorzystaniu.

Nieprawidłowe przechowywanie nawozów płynnych może obniżyć ich wartość użytkową.  Przechowywanie nawozów w zbyt wysokich temperaturach powoduje ich utlenianie, a w zbyt niskich – przemrożenie. Magazynowane w niewłaściwych warunkach nawozy płynne ulegają rozwarstwieniu, które może prowadzić do tworzenia się nierozpuszczalnego osadu. Składniki mineralne zawarte w osadzie nie tylko nie są efektywne – niedostępne dla roślin, ale także mogą doprowadzić do uszkodzenia wykorzystywanego sprzętu – zapychać dyszę opryskiwacza.

Wahania cen w ciągu roku

Charakterystyczną cechą rynku nawozów płynnych jest sezonowość zakupów i związane z nią sezonowe wahania cen. Producenci nawozów płynnych obniżają cenę nawozów jesienią i dlatego warto zainwestować w odpowiednio duży zbiornik do ich przechowywania, by jak najwięcej zaoszczędzić, dzięki możliwości hurtowego zakupu.

Idealnym rozwiązaniem jest zakup zbiornika o dużej pojemności, który umożliwia dokonanie zakupu nawozu płynnego w okresie, w którym jego cena jest najniższa.

Premiera zbiorników Kingspan AgriMaster® 25 000 litrów

Firma Kingspan wprowadza na rynek nowy zbiornik o pojemności 25 000 litrów, którego pojemność umożliwia realizację dostaw całocysternowych, zapewniając oszczędność oraz zwiększając zyski i rentowność inwestycji.  Zbiornik AgriMaster® 25 000 l  jest idealnym rozwiązaniem w zakresie bezpiecznego przechowywania i dystrybucji nawozów płynnych. Jego polietylenowa konstrukcja zapewnia dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne, zmienne warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV.  Podczas gdy stalowe zbiorniki z czasem korodują i wyglądają nieestetycznie,  zbiorniki AgriMaster® utrzymują wysoką jakość, chroniąc przechowywane nawozy płynne bez konieczności prowadzenia prac konserwacyjnych.

Zbiornik AgriMaster® cechują: kompaktowa konstrukcja i nowoczesny design. Pomimo dużej pojemności AgriMaster® 25 000 l zajmuje stosunkowo niewiele miejsca, pozwalając na najkorzystniejsze wykorzystanie przestrzeni, ponieważ jego wielkość została optymalnie dopasowana do podstawy produktu.

Zbiorniki AgriMaster® spełniają wszystkie krajowe i międzynarodowe standardy i normy. Produkty objęte są 10 – letnią gwarancją w przypadku zbiorników dwupłaszczowych i 5-letnią dla jednopłaszczowych. Firma Kingspan Environmental oferuje również sprawny serwis pogwarancyjny.

Kingspan Environmental

Grupa Kingspan jest dynamicznym, zróżnicowanym biznesem o zasięgu globalnym, posiada szeroki asortyment produktów stworzonych z myślą o ochronie środowiska i ambicję, by stać się światowym liderem systemów oszczędzania energii. Grupa składa się z pięciu pionów operacyjnych. Posiada 101 fabryk na całym świecie prowadzi działalność handlową w  ponad 90 krajach, zatrudniając powyżej 10 000 osób. Grupa Kingspan dysponuje szeroko rozwinięta siecią dystrybucji, której wsparcie zapewnia doświadczony i wykwalifikowany zespół gwarantujący kompleksowe i profesjonalne wsparcie Klienta (w tym: planowanie dostaw, doradztwo, wskazówki dotyczące instalacji, etc.)

Poprzedni artykułRusza wiosenna sprzedaż dotowanych ubezpieczeń dla rolników
Następny artykułWypadki przy pracy w 2017 roku. Jak wygląda sytuacja w Przetwórstwie przemysłowym?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj